Gübre

Çevre dostu, doğal bir gübre arıyorsanız, başka yere bakmayın ve gübre seçin. Bir çiftçiden satın almanıza veya lojistik konusunda endişelenmenize gerek yok. Çevrimiçi bahçe mağazamız, uygun şekilde işlenmiş, kurutulmuş ve hava geçirmez torbalarda paketlenmiş çok çeşitli gübre gübreleri sunmaktadır.

Toprak verimliliğini asitleştirmeden artıran harika çok amaçlı sığır gübresi, azot bakımından zengin tavuk gübresi, toprak sıcaklığını artıran at gübresi (seralarda yetiştirilenler de dahil olmak üzere çiçekli bitki ve sebzeleri beslemek için mükemmel) ve amaçlanan koyun gübresini öneriyoruz. büyük miktarda yeşil kütle gerektiren zorlu bitkiler için. Teklifimizde saksı bitkilerinizi besleyebileceğiniz kokusuz gübre çubuklarını da bulacaksınız!

Neden doğal gübre seçmeye değer? Çünkü bu çevre dostu çözüm, yüksek kaliteli, zengin mahsuller elde etmenize yardımcı olacaktır. Gübre, bitkilerinizin dengeli büyüme, bol çiçeklenme ve meyve vermesi için ihtiyaç duyduğu tüm olası mikro ve makro besinleri içeren eksiksiz bir gübredir. Bu tür gübre organik madde içerir - toprak nemini artıran değerli humus, geçirgenliğini ve su kapasitesini geliştirerek ona ideal bir yapı kazandırır. Ayrıca önemli olan, bitkileri gübre ile aşırı gübreleyemezsiniz, çünkü içerdiği tüm besin maddelerinin dozlarını yavaş yavaş salgılayarak yavaş yavaş ayrışır. Burada sunulan bitki besinleri, eski bitkilerin güçlendirilmesinin yanı sıra yeni ağaçlar, çalılar ve uzun ömürlü bitkiler dikerken kullanışlıdır. Mağazamızda 4 ila 25 kg arasında çeşitli boyutlarda paketler mevcuttur. Sunduğumuz gübre granüller, çubuklar veya sivri uçlar şeklinde gelir. Kuru, uygulaması kolay, yoğun koku yapmaz, ellerde leke bırakmaz. Daha sonra kullanmak üzere güvenle saklanabilir.

Size mümkün olan en yüksek kaliteyi sunmak için en ünlü bahçe ve tarım markalarının (Biopon, Florovit, Ogród Start, Target) ürünlerini sunuyoruz. Mağazamızda sadece haşere yumurtası ve yabancı ot tohumları içermeyen temiz, özenle çeşitlendirilmiş, kullanıma hazır gübreler satın alacaksınız. Ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve yüksek kaliteli gübreyi rekabetçi fiyatlarla eve teslim ucuza sipariş edin.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor