Dolomit ve kireçli gübreler

Dolomit ve kireçli gübreler, toprağın pH'ını dengelemek ve kalitesini artırmak için kullanılan temel katkı maddeleridir. Asitli toprakları tercih eden bir grup bitki olmasına rağmen, sebzelerin, meyveli bitkilerin, süs çalılarının ve ağaçların çoğu nötr, hafif asidik veya alkali reaksiyonlu topraklarda iyi gelişir. Uzun süreli gübre ve azotça zengin mineral gübrelerin kullanılması toprağın kademeli olarak asitlenmesine neden olduğundan zaman zaman dolomit ve kireç kullanılması tavsiye edilir.

Mağazamızda bulunan ürünler, bitkiler için kesinlikle gerekli olan kalsiyum ve magnezyum gibi değerli mineral bileşiklerle toprağı zenginleştirmekte, ancak çok çabuk topraktan yıkanmaktadır. Dolomit, bitkilerin durumunu önemli ölçüde iyileştirir çünkü bu gübre, besin eksikliklerini giderir ve sebze ve meyve verimini artırır. Kireç ayrıca toprak pH'ını kısa sürede artırarak asidik toprağı tolere etmeyen bitkiler için uygun hale getirir. Bu adımları atmak ister misiniz? Size yardımcı olmak için buradayız!

Ünlü markalar tarafından tedarik edilen üstün kaliteli ürünler sunuyoruz: Florovit, Target, Ogród-Start ve diğerleri. Küçük bir sebze bahçesi için dolomite ihtiyacınız varsa, uygun bitki büyümesi ve gelişmesini sağlayan Dolomitli Çok Amaçlı Gübreyi alın. 1 kg'lık ambalajlarda mevcuttur. Granül kireç ve öğütülmüş dolomit, çevrimiçi mağazamızdan rekabetçi fiyatlarla büyük paketler halinde de temin edilebilir.

Bir çim veya meyve bahçesi kurmaya hazırlanırsanız ve daha büyük bir araziyi kirletmeniz gerekirse, tüm yıl boyunca her tür toprakta uygulanabilen 25 kg'lık Chalk Garden Lime torbasını sipariş edin. Ucuz eve teslim ile en yüksek kalitede geniş bir dolomit ürünleri yelpazesi sunuyoruz. Sizi hızlı bir alışveriş turuna davet ediyoruz - çevrimiçi Bahçe Tohumları Pazarında en iyi Polonyalı gübreleri sipariş ederek zamandan ve paradan tasarruf edin.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor