Fidanlık kapları

Fidan yetiştirmeyi planlıyorsanız, fidanlıklarınızın alışveriş listenizde görünmesi gerekir. Büyük, küçük, yuvarlak, kare, tek parça veya daha büyük paketler - bir olasılıklar denizi sunuyoruz ve bu tamamen size bağlı, hangi çözümü tercih edersiniz!

Kırma ve deforme olmaya dirençli birinci sınıf kreş saksıları, çiçekli bitkilerin, sebzelerin, bitkilerin tohumlarının ekiminde ve ayrıca fidelerin kök salması için en uygun kaplardır. En uygun toprak nemi korunmasına ve fazla suyun akmasına izin vermesi nedeniyle hafif, ucuz ve işlevseldirler. Çok sayıda fide yetiştirmek istiyorsanız, ancak pencere üzerinde yalnızca sınırlı bir alana sahip olması durumunda, kare fidanlık kaplarını seçin - dikdörtgen bir tepsi yuvarlak olanlardan daha fazlasını barındıracaktır. Online mağazamızda fide yetiştiriciliği için 6 x 6 x 5.5 cm, 8 x 8 x 8 cm ve 11 x 11 x 12 cm kare fidanlık kapları bulunmaktadır. Elbette, yumuşak veya sert plastikten imal edilmiş, çapı 9 ila 16 cm arasında olan yuvarlak fidanlık kapları da sipariş edebilirsiniz. Bu kaplar, güçlü marul, lahana, salatalık veya domates fidesi yetiştirmenizi sağlar. Ayrıca ağaç fidelerinin bu kaplarda kök salmasına izin verebileceksiniz. Stokta klasik, siyah fidanlık kaplarımız ve renkli (pembe, yeşil ve mavi) modellerimiz bulunmaktadır. Fonksiyonel tepsili setler halinde de alınabilirler. Büyük, değerli paketler de mevcut - dilerseniz tek bir pakette 50, 100, 200, 500, 800 veya hatta 900 adet satın alabilirsiniz.

Tereddüt etmeyin: seçimimizi tanıyın ve birinci sınıf kaliteli kapları sipariş edin. Rekabetçi, düşük fiyatlar ve kapınıza anında teslimat garantisi veriyoruz. Bize güvenin ve bugün hala memnun müşterilerimizin saflarına katılın!