Bitkisel gübreler

Evde sebze yetiştiriciliğinde başarılı olmak için sebze gübrelerini kullanmanız yeterlidir. Gelişmekte olan bitkilerin zamanında, dikkatli, uygun başlangıç gübrelemesi ve takviyesi kesinlikle çok önemlidir. Her şey sizin sıkı çalışmanıza ve titizliğinize bağlı değildir. Belirli türlerin ihtiyaçlarına uygun, dengeli, özenle hazırlanmış katkı maddeleri ve gübreler, burada başarının anahtarıdır. Yalnızca güvenilir, güvenilir kaynaklardan, saygın markaların imzasını taşıyan kanıtlanmış ürünler istenen etkileri sağlar.

Online mağazamızda çok çeşitli organik, mineral ve mineral-organik gübre bulunmaktadır. Sebze bahçenizi organik yolla beslemeyi amaçladıysanız, bir kapta Dikim, Dikim ve Genel Gübreleme için BIO Gübre, Compo'dan Otlar ve Sebzeler için BIO Gübre Çubukları ve iki Hedef ürün: sıvı veya granül Organik Sebze Gübre, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca buradan kurutulmuş gübre ve sıvı guano sipariş edebilirsiniz! Salatalık, biber ve domates gibi en zorlu sebze türlerini beslemek için de profesyonel ürünler sunuyoruz. Bahçenizden büyük öküz kalbi domates hasadı yapmayı hayal ediyorsanız bitkilerinizi Florovit'in özel Domates ve Biber Gübresi, Hedef Uzun Ömürlü, En Verimli Domates, Salatalık ve Ot Gübresi veya "Zdrowy Pomidor" (Sağlıklı Domates) ile gübreleyin. Zielony Dom'dan Çinkolu Yaprak Gübresi. Hastalıklara duyarlı bitkileri güçlendirmek için, bitki koruma maddesi olarak kabul edilemeyen ve bu nedenle sebze yataklarında isteğe göre uygulanabilen, greyfurt özlü çevre dostu bir ürün olan Biosept Activ Spray'e yatırım yapın.

Bize güvenin ve uygun fiyata birinci sınıf sebze gübrelerini satın almak için geniş Garden Seeds Market teklifinden yararlanın. Bunu hemen yapmanızı öneririz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor