Köklendirme tozları ve aşılama mumları

Bahçe hobinizi ciddiye alırsanız, köklenme tozları ve aşılama mumları kesinlikle alışveriş listenize girmelidir. Bu profesyonel bitki bakım ürünleri, mükemmel ağaç budama sonuçlarını garanti eder ve kesimleri başarılı bir şekilde üretmenizi sağlar. Tüm meyve ağaçları ve çalılar ile çok sayıda süs türü düzenli budama gerektirir. Daha kalın dalların çıkarılmasından kaynaklanan büyük yaraların, doku yenilenmesini hızlandıracak ve zayıflamış bitkiyi patojen bakteri ve mantarlardan koruyacak aşılama mumu ile kapatılması gerekir.

Bu amaçla, Ağaç ve Çalı Yaraları için uygun maliyetli ve verimli Sumin aşılama mumunu ve özellikle ağaç aşılama için tavsiye edilen güvenilir ve sağlam Eko-Derma aşılama mumunu öneriyoruz. Fırçasız uygulanabilen Fito-Plaster Spray gibi yenilikçi sprey ürünleri bahçeciliği daha da eğlenceli hale getiriyor. Kesilecek sürgünler elde etmek için ağaçları ve çalıları budarsanız, mükemmel köklenme uyarıcılarımızdan birini sipariş edin. "Korzonek Z" (Kök Z) yeşil bitkilerin kök büyümesini, yarı çalı bitkileri için "Korzonek PZ" (Kök PZ) ve odunlaşmış gövdeli ve gövdeli bitkiler için "Korzonek D" (Kök D) 'yi uyarmak için tasarlanmıştır. Bu harika ürün üçlüsü, ünlü Target markasından geliyor. Mükemmel köklenme uyarıcıları, kesimlerinizin muhteşem bir şekilde gelişmesine ve yeni alanlarda tamamen yerleşmesine izin verecektir. Agrecol Köklendirme Gübreleri hakkında da daha fazla bilgi edinmelisiniz. Öte yandan, hassas saksı bitkilerinin ekiminde biraz yardıma ihtiyacınız olursa, Zielony Dom'dan Bitki Nakilleri için "Zdrowy Korzeń" (Sağlıklı Kök) Sprey Çare sizin için mevcuttur.

Köklendirme Tozları ve aşılama mumları alt kategorimizi ziyaret etmenizi önemle tavsiye ederiz. Ünlü markalar tarafından imzalanmış ürünleri çevrimiçi sipariş edin, uygun alışveriş deneyiminin keyfini çıkarın ve normal müşterimiz olun. Buna değer!