Ada çayı, Adaçayı tohumları

Bahçe mağazamızda tıbbi ve çok aromatik bir bitki olan adaçayı tohumlarını bulacaksınız. Hem şifalı hem de baharatlı otlar olarak kullanılan bahçe adaçayı ve adaçayı adaçayı sunuyoruz. Mağazamızda sunulan tohumlar yüksek kalitededir ve sadece kanıtlanmış kaynaklardan geldiklerinden iyi çimlenebilirlik göstermektedir. Elbette, uygun yetiştirme koşullarının korunması ve uygun bakım önlemlerinin alınması koşuluyla başarılı bir ekimi garanti eder.

Bahçe adaçayı, birçok yönden kullanılabilen değerli bir şifalı bitkidir. Vücudunuzu olumlu yönde etkiler, iltihap önleyici, sıkılaştırıcı, biraz mantar önleyici ve öksürük önleyici etkiler gösterir. Hazımsızlıkta, hipertansiyonu azaltmak, ağız boşluğu ve boğazı yakmak veya yavaş iyileşen yaraları iyileştirmek için kullanılır. Adaçayı ayrıca çorbalar, soslar veya diğer yemeklerin yanı sıra lezzet verici ve aromatik özellikleriyle de değerlenir. Aşırı kullanmamanız gerekir, çünkü yapraklarından elde edilen uçucu yağ acı bir tada sahiptir ve yemeğinizin tadına hükmedebilir. Berrak adaçayı, çoğunlukla bira ve şarap gibi aroma likörlerine uygulanır. Kurutulmuş adaçayı, birçok et ve vejeteryan yemeği için harika, aromatik baharat oluşturur. Ayrıca sabun ve parfümlere eklenir.

Tereddüt etmeyin ve adaçayı tohumlarını sipariş edin. Bu şifalı ve baharatlı bitki, bahçenizden kaçırılmamalıdır. Kesinlikle çiçek yatağındaki farklı düzenlemelere uyacaktır.