Çim ve çim gübreleri

Çim gübreleri, kıştan sonra çim koşullarını iyileştirmenin güvenilir bir yöntemini sunar, arada sırada çiminizi istila eden yosunu ortadan kaldırır ve çimleri çirkin gösteren boş boşlukları doldurur. Aşağıda sunulan ürünler, genellikle kardeşlenme, hastalık direnci, dona dayanıklılığı iyileştiren ve çime parlak yeşil bir renk veren ve yabani otlarla savaşan mikro besinlerle zenginleştirilmiş tam EC çim NPK gübreleridir! Mağazamızda rekabetçi fiyatlarla sunulan ünlü markaların (Agrecol, Biopon, Substral, Target ve diğerleri) ürünleri, sağlıklı, güzel ve dayanıklı çimlere uzun vadeli bir yatırım oluşturmaktadır. Çim gübrelerimize göz atın! Sadece bu türden en iyi ürünleri sunuyoruz!

Ucuz ve verimli, kullanımı kolay, çok amaçlı çim gübreleri sunuyoruz: Hedeften "Efekt Dywanu" (Halı Etkili) Çim Gübresi, "100 dni" (100 gün) Çim Gübresi, bir sezonda iki kez kullanılmak üzere Substral ve eşit derecede verimli Biopon'dan Uzun Ömürlü Çim Gübresi. Çim büyümesini sınırlandırmak istiyorsanız, Hedeften "Mniej Koszenia" (Daha Az Biçme) Çim Gübresi kullanın. Çimlerinizde çimden daha fazla yosun var mı? Yosunla mücadele ürünlerini hemen sipariş etmeniz gerekir: Substral'den Yosun İstilasına Uğramış Çimenler için "Magiczna Siła" (Sihirli Güç) Acil Gübre, Yosun istilasına uğramış çimenler için Florovit Gübre veya diğer markalarımızın çeşitli diğer güvenilir ürünleri. Stokta çok bileşenli ürünlerimiz mevcuttur. Bazıları ekstra demir içerir ve çimin genel durumunu ve görünümünü iyileştirir. Seçimimiz ayrıca çimin sararmasını önleyen ve yabani otlarla savaşan gübreleri de kapsar (örneğin Agrecol'dan Hortifoska (bahçe bitkileri için fosfor-potasyum gübre) ve Yabancı Otlarla Bulaşmış Çimenler için Biopon Gübre). Ayrıca yeniden tohumlama, yeni yasalar oluşturma ve ihmal edilen çimlerin tamamen gençleştirilmesi için profesyonel gübre ürünleri ve ayrıca çimi kışa hazırlamanıza olanak tanıyan geniş bir mükemmel sonbahar gübresi yelpazesi sunuyoruz.

Bu bölümde toplanan ürünlere daha yakından bakın! Her çim sahibi, kendisine kapsamlı bir şekilde davranmasını sağlayan ürünler bulacaktır. Çim gübrelerimiz hem süs, sıkı bakımlı çimler hem de yoğun olarak kullanılan golf sahaları ve spor alanları için uygundur. Doğru gübre ekledikten sonra çimlerinizin ne kadar güzel görünebileceğini size gösterelim.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor