Uzun ömürlü gübreler

Uzun ömürlü gübreler, mükemmel üretkenliği, bol çiçeklenmeyi ve bitkilerinizin büyük canlılığını korurken, bakım önlemlerinin sayısını azaltmanıza olanak tanır. Bu kategorideki ürünler en yaygın olarak yer üzerinde yayınlanması amaçlanan granül formunda bulunur. Uzun ömürlü gübrelerin formülü, yavaş yavaş, nemde yavaş yavaş eriyecek ve toprağa daha az mineral bırakacak şekilde hazırlanmıştır. Bu ürün grubu, aşırı gübreleme ve toprağın kimyasal bileşiminin veya pH değerinin aniden değişmesi riskini ortadan kaldırır. Uzun ömürlü gübrenin bir uygulaması, belirli bir ürünün özelliklerine bağlı olarak 3 ila 6 ay yeterli olacaktır.

Çevrimiçi mağazamız, Biopon, Target, Substral ve Zielony Dom gibi ünlü üreticilerden ve markalardan ürünler sunmaktadır. Uygulaması kolay "100 dni" (100 gün) Uzun Ömürlü Çim Gübresi veya EXTRA Uzun Ömürlü Osmocote Çim Gübresi satın almanızı öneririz - bu ürünler çimin kademeli ve dengeli beslenmesini çok kolaylaştırır.

Her zaman aç yaban mersini, domates, salatalık, otlar, esmerleşen ve hasta iğne yapraklılar, seçici ve dikenli güller için güvenilir, muhteşem uzun ömürlü gübreler ve ayrıca bolca çiçek açan ve bu nedenle özellikle talepkar balkon bitkiler. Ev saksı bitkisi gübresine ihtiyacınız varsa, yalnızca altı ayda bir uygulanması gereken yüksek performanslı gübre çubuklarını seçin.

Ayrıca her türlü bahçe bitkisini desteklemek için uzun ömürlü sonbahar ve çok amaçlı gübreler sunuyoruz. Aşağıdaki listeye daha yakından bakın ve sizin için ne hazırladığımızı görün. Artık rekabetçi fiyatlara, harika özel tekliflere ve ücretsiz teslimat seçeneğine direnmeyin. Sizi en iyi ev ve bahçe bitki gübrelerini sunan çevrimiçi mağazamızda alışveriş yapmaya davet ediyoruz.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor