Süs Otları Tohumları

Doğal bir bahçe düzenlemeyi düşünüyorsanız, süs otlarının tohumlarını satın almanız gerekir. Bu bitkiler doğal tarzda düzenlenmiş kesinlikle gerekli bir bahçe alanı bileşenidir. Teklifimizde birçok süs çimi türünün tohumları var, Korece uksae (Çin gümüş otu), pampa otu, esparto otu, büyük tuhaf ot ya da kanarya otu. Sadece dekorasyon görevi görmezler, aynı zamanda kurutulmuş buketlerde de kullanılabilirler.

Pampa otu en popüler süs otlarına aittir. 2 m yüksekliğe kadar oldukça uzar. Sonbaharda güzel, kalın, beyaz, krem beyazı veya pembe salkımları uzun boylu bitkilerin tepesinde görülür. Onlar çiçek yatağı arka planlar ve su havzalarının kenarları için donatılmıştır. Bir kaya bahçesi düzenlemeyi düşünürseniz, mavi fescue, bentgrass ve altın köpeğin kuyruğu ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilir. Bu otlar daha düşük tutamlar oluşturur ve diğer süs bitkileriyle uyumludur. Hare'nin kuyruğu ve kanarya otu taze ve kuru buketlerde harika görünür. Tabii ki onlar da doğal bahçelere uyuyor.

Teklifimizdeki tüm süs çim tohumları en yüksek kalite standartlarına uygundur ve yalnızca tanınmış üreticilerin sağladığı gibi yüksek çimlenebilirlik göstermektedir. İnanmıyor musun En sevdiğiniz çeşitliliği seçin ve göz atın! Otlar ekimde nispeten kolaydır, özel koşullar gerektirmez, özel bakım önlemleri almazlar. Bitkilerin çoğu solmuş olsa bile bahçenizi sürekli olarak süslüyorlar.