Çözünür gübreler

Çözünür gübreler, hızlı hareket etmeleri ve kolay, verimli uygulamaları nedeniyle bahçıvanlar ve saksı bitkisi yetiştiricileri arasında son derece popülerdir. Sıvı konsantreler ve tozlar halinde satılırlar ve sulama sırasında uygulanmaları amaçlanmıştır. Bu şekilde besinler doğrudan köklere ulaşır ve burada herhangi bir kayıp olmaksızın hemen emilir. Bu kategori, bahçelerde ve kaplarda süs bitkileri ve kullanılabilir bitkilerin yetiştirilmesinde çeşitli kullanımlar bulan geniş bir çözünür mineral ve organik gübre yelpazesi içerir. Anında sonuçlar ve yüksek verimlilik için gidin!

Bu vesileyle Substral en çok satanlarını öneriyoruz: ekstra verimli Ev ve Balkon Bitki Gübresi, yaprakların sararmasını önleyen Yeşil Bitki Gübresi ve Organik Domates ve Ot Gübresi - 140 litre uygulamaya hazır çözelti için konsantre. Çimler, ortancalar, akasma, sardunya, domates, salatalık ve üzümlerin bakımı için tasarlanan Magiczna Siła (Magical Power) serisinin suda çözünür özel görev gübrelerine mutlaka bir göz atmalısınız.

Hedef ürünler de müşterilerimiz arasında yüksek popülerliğe sahip. "Eksplozja Kolorów" (Renk Patlaması) Balkon Fabrikası Gübresi, "Moc Pąków" (Tomurcuk Denizi) Gül Gübresi, "Moc Zieleni" (Yeşil Deniz) Kozalaklı Gübresi ve diğerleri bahçecilik çabalarınızda size yardımcı olacaktır. Sınırlarınız son zamanlarda olumsuz hava koşullarından muzdaripse, Sumin'den bir Kuraklık ve Don Yenileyici Bitki Gübresi ile durumunu iyileştirin (tereddüt etmeyin ve aynı ürün grubundan mükemmel "Dorodne Warzywa" (Muhteşem Sebzeler) Gübre satın alın).

Saksı bitkileri için güvenilir konsantre gübre arıyorsanız, olağanüstü rekabetçi fiyatlarla sizin için orkide, narenciye, kaktüs, eğreltiotu ve yeşil bitki gübrelerini hazırladık. Bitki direncini artıracak, yaprakları parlak yeşil yapacak ve bol çiçek ve meyve üretmelerini sağlayacak birinci sınıf çözünebilir gübreler sipariş edin. İhtiyaçlarınıza ideal şekilde uyan bir ürün Garden Seeds Market'te kolayca bulunabilir. Tek yapmanız gereken teklifimizi kontrol etmek, doğru ürünü seçmek ve tek tıklama veya dokunuşla sepete eklemek. Burada alışveriş yapmak eğlencelidir - şimdi denemelisiniz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor