Tohum tepsileri ve fidanlık kapları

Alışveriş listenize tohum tepsileri ve fidanlık kaplarını dahil ettiniz mi? Onları sepetinize eklemeyi unutmayın! Mağazamızda bulunan tohumlama tepsileri ve fidanlık kapları, fide yetiştiriciliği için tartışmasız en iyi kaplardır. İşlevsel, dayanıklı, hafif ve kullanımı kolay olduğu için bunları mini seralarda, evlerde ve evde kullanabilirsiniz. Kendinizi evde bulundurmaya değer olduğuna ikna etmek için teklifimize göz atın!

Tohum tepsileri ve fidanlık kapları hücre sayısı, derinlik ve genişlikte farklılık gösterebilir. Ne tür tohumlama tepsisi seçmelisiniz? Kaç tane fidenin büyümesini istediğine bağlı. Matematiğinizi yapın - Tohum tepsisi, kreş tenceresi, 54 hazneli insert, 54 fide yetiştirmenize izin verir. Ayrıca mağazamızda 66 veya 104 hazneli tohum tepsisini de bulabilirsiniz. Daha fazla sayıda fide üretmeye hazırlanıyorsanız, 160 veya 252 hücreli bir tohumlama tepsisi sipariş edin. Bu kap size tohumlar için bol miktarda alan sağlayacaktır ve genç bitkiler baştan ayrılacaktır. Bu, geniş bir balkon kutusundaki yoğun ekimin aksine güçlü kökler ve saplar geliştirmek için yeterli alan sağlar. Tekli bitkilerin kökleri sarkmayacak ve dolayısıyla zarar görmesini engelleyen bitki sayısını sınırlandırmayı kolaylaştıracaktır. Tohum tepsileri ve fidanlık kapları yerden tasarruf etmenizi ve en etkili şekilde kullanmanızı sağlayan konforlu, kullanışlı ve uygun maliyetli bir çözüm sunar. Bahçe mağazamızda sunulan ekim tepsileri ve kreş kapları birinci sınıf kalitede dayanıklı, kalın plastikten imal edilmiştir. Kolayca hareket ettirilebilir, suya, güneş ışığına ve temizliğe karşı dayanıklıdır ve yeniden kullanılabilir kılar. Size yıllarca hizmet edecekler.

Uygun bir eve teslim ile fidan bir tohum ekme tepsileri gibi makul bir fiyata büyütün. Tohum ekin ve sağlam, sağlıklı fideler şeklinde sonuçların tadını çıkarın. Bizimle başaracaksın!

195.00