Yeşil bitki gübreleri

Hala yeşil bitki gübrelerini ekstra rekabetçi bir fiyata nerede kullanacağınızı merak ediyor musunuz? Mağazamız tam da orası! Garden Seeds Market'in teklifi, hem saksı hem de bahçe türleri için tasarlanmış, uzmanlar ve profesyoneller tarafından birinci sınıf yeşil bitki bakım ürünleri olarak son derece kabul edilen yerli ve yabancı üreticilerin ürünlerini kapsar. Daha sonra süs yapraklarıyla sizi memnun edecek, tüm bitkilerin ihtiyaçlarına uygun, çok amaçlı mükemmel gübreler sunuyoruz.

Tüm yeşil bitki koleksiyonunuzu tek bir gübre ile gübrelemek için kırmızı wigglers tarafından işlenen en değerli humus olan Agrecol'dan "Biohumus" solucan humusu ve Target'tan Florovit Yeşil Bitki Gübresi veya "Zielone Liście" (Yeşil Yapraklar) satın alın . Koyu veya sararmış yaprakları olan bitkiler, Biopon Yeşil Bitki Gübresi Kloroz ile tedavi edilebilir. Ayrıca, mükemmel verimlilikle öne çıkan güvenilir, çok amaçlı jel gübrelerin yanı sıra yeşil bitkiler için özel uzun ömürlü gübre tabletleri ve çubukları öneriyoruz. Yakın zamanda ekilen bitkilere ve yeni aşılanmış kesimlere özellikle özen göstermeye değer. Henüz güçlü bir kök sistemi geliştirmemiş bitkilerin yanlış bakımı, ölümlerine neden olabilir. Bunu iyi biliyoruz ve bu nedenle, zayıflamış bitkilere, kesimlere ve fidelere uygun şekilde bakmanıza yardımcı olacak Yeşil Bitkiler için Kök Gübreyi ve Agrecol'dan Fideler ve Tohumlar için Köklendirme Gübresini bulacaksınız.

Target veya Palm'dan "Burza Liści" (Yaprak Fırtınası) Sıvı Fern Gübre, Agrecol'dan Yucca ve Dracaena Gübre veya Biopon'dan Zamioculcas Gübre gibi profesyonel ürünlere ihtiyacınız varsa, çevrimiçi bahçe mağazamızın tümü stokta bulunmaktadır. Sizleri uygun fiyatlı ve hızlı online alışverişten yararlanmaya davet ediyoruz. Profesyonel yeşil bitki gübreleri hizmetinizde - ürün adlarına tıklayın veya dokunun, sipariş verin ve tasarruf edin!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor