eldiven

Bahçecilik, koruyucu veya ağır iş eldivenleri arıyorsanız, piyasada son derece rekabetçi fiyatlarla en geniş seçeneğe sahibiz. Tereddüt etmeyin, mükemmel kaliteyi ve en yüksek çalışma konforunu seçin. Artık çürük, kesik, ağrılı mısır, donmuş veya ıslanan parmaklar yok. Ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve ideal eldivenleri seçin!

Evde, garajda veya bahçede küçük işler için ucuz eldiven arıyorsanız, bahçede ve diğer ev işlerinde lateks kaplı eldivenleri iç tarafta özel bir kaymaz tabaka ile sipariş edin. Ağaçları ayıklama, kazma ve budama sırasında ellerinizi korumak ister misiniz? Koruyucu eldivenler - PVC kavrama noktalarıyla veya Comfort bahçe eldivenleriyle doğru ve sağlam kavrama sağlar. Touch lateks kaplı eldivenler - ince, gerilebilir ve rahat - nemden ekstra koruma sağlar. Daha kalın, dayanıklı ve nefes alabilir malzemeden yapılmış bir modelle daha fazla ilgileniyorsanız, başkalarının yanı sıra tahriş edici kimyasallara maruz kalan işler için önerilen Ülke bahçe eldivenlerini veya Kurrebo bahçe eldivenlerini sipariş edin. Hafif, su geçirmez Spandex ve poliüretandan yapılmış damlama eldivenleri ilkbahar ve sonbahar toplaması ve patates kaldırma için idealdir. Kışa bir çift kalın, ılık ve rahat Forester bahçe eldiveni veya Thinsulate katmanlı (diğerlerinin yanı sıra birinci sınıf kaliteli yürüyüş ve spor kıyafetleri üretiminde kullanılan) Celsius eldivenleri sipariş etmeyi unutmayın. Teklifimizin sadece bir bölümünden bahsetmiştik, aşağıdaki listeye bir göz atın - mağazamızda bulunan tüm modellerin ürün fotoğraflarını ve açıklamalarını bulacaksınız. Çok çeşitli stil ve renkler sunuyoruz!

Birinci sınıf malzemelerden üretilmiş üstün kaliteli, su geçirmez, sıcak ve güvenilir bahçe ve koruyucu eldivenler, son derece makul fiyatlarla. Önde gelen bahçe giysi tedarikçisi Nelson Nelson gibi ünlü firmaların ürünlerini sunuyoruz. O kadar kolaydır ki, düşünmeyi bırakmanız gerekir: seçtiğiniz modeli sepete ekleyin, satın almayı onaylayın ve gerisini bize bırakalım. Sizleri en kısa zamanda rahatlıkla mağazamızı ziyaret etmeye davet ediyoruz!