Turp Tohumları

Lezzetli, sağlıklı ve kolay işlenebilen bir bitki yetiştirmeyi düşünüyorsanız, turp tohumlarını seçin. Yüksek kalitededirler, çünkü sadece kanıtlanmış üreticiler tarafından tedarik edilirler. Bu gerçek sayesinde, uygun ekim koşullarının sağlanması koşuluyla, elbette zengin bir hasat garanti edilir.

Mağazamızda birçok farklı turp çeşidinin tohumlarını bulacaksınız. Bitkiler büyüklük, renk, tat ve köklerin şekli bakımından farklılık gösterir. Özellikle yumuşak ve sulu kırmızı-beyaz kökler üreten „Tetra Ilowiecka“ çeşitliliğini öneriyoruz. Bazı sıradışı turpları denemek istiyorsanız, kırmızı et ve beyaz tenlerden oluşan yuvarlak köklü “Manthangong” çeşitlerini seçin. Sarı, lezzetli çeşidi „Zlata” da risk almaya değer. Doğayı önemsiyorsanız, yapay gübreler veya kimyasal kontrol ajanları kullanılmadan üretilen sertifikalı organik turp tohumlarını seçin. Bu tohumlar Agro BIO Testi tarafından onaylanmıştır. Karar veremeyen ve bir çeşit seçmeyenlere sarı, beyaz, kırmızı ve beyaz uçlu kırmızı kökler üreten çeşitlerden oluşan bir tohum seçmeleri önerilir. Birçok yemeğe lezzet katacaklar ve birçok tabakları süsleyecekler.

Ayrıca filizleri büyütmek için turp tohumları, lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık sunuyoruz. Lahanası değerli bir vitamin ve mineral kaynağıdır ve salata ve sandviçlere uygundur. Tereddüt etmeyin ve en sevdiğiniz turp çeşidinin tohumlarını seçin. Bu lezzetli, sağlıklı ve aromatik sebze yetiştiriciliğinde herhangi bir problem yaratmayacaktır.

35.20 58.70
Promosyon biter
39.20 65.30
Promosyon biter
39.20 65.30
Promosyon biter
-40%
59.10 98.50
Promosyon biter
59.20 98.70
Promosyon biter