Fasulye Tohumları

Süs potansiyeli olan lezzetli bir sebze yetiştirmeyi düşünüyorsanız, fasulye tohumlarını seçin. Mağazamızda çok çeşitli çeşitler bulunmaktadır. Alışkanlık, çiçek rengi, bakla şekli, büyüklüğü ve tohum içeriği veya kullanım amacı bakımından farklıdırlar.

Kuru tohumlar için yetiştirilen en popüler fasulye çeşitlerinden birinin tohumlarına sahibiz - "Piekny Jas" - mağazamızda mevcut. Damlama için uygun orta büyüklükte tohumlar üreten "Igolomska" çeşidi ve kırmızımsı tohumlar geliştiren "Wawelska" da dikkatinizi hak ediyor. Sağlıklı beslenmeyi önemsiyorsanız, Mung fasulyesi filizlenen tohumları seçin. Evde filizi kolayca büyütür, vitamin ve mineral bakımından zengin, lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmanın tadını çıkarırsınız. Teklifimizde ayrıca pergola, çardak, duvar veya balkonları kapsayan süs, yenilebilir fasulye çeşitleri bulacaksınız. Büyüleyici renkli çiçekler, sonbaharın başlangıcına kadar bütün yaz boyunca kapalı yapıları süsleyecektir. Bakla ve tohumları yenebilen en iyi süs fasulyesi çeşitlerinden biri “Hestia” dır. Bu bitki 40 cm boyunda, oldukça düşük büyür ve bu nedenle kaplarda yetiştirilebilir.

Zaman kaybetmeyin ve en sevdiğiniz fasulye çeşidini seçin. Teklifimizde mevcut olan tüm tohumlar, yüksek kalite ve çimlenme kapasitesini garanti eden kanıtlanmış kaynaklardan ve ünlü üreticilerden gelir.

125.50 209.20
Promosyon biter