Gübreler

Bahçenizin çok sayıda renkte çiçek açması, sizi zümrüt yeşili çimlerle memnun etmesi ve zengin mahsuller vermesi için uygun gübrelere ihtiyacınız olacaktır. Çevrimiçi bahçe mağazamız, bu kategorideki Agrecol, Biopon, Florovit, Substral, Target ve Zielony Dom gibi önde gelen yerli ve yabancı üreticiler tarafından sağlanan birinci sınıf ürünler sunmaktadır. Ürün alt kategorileri, doğru ürünü bulmayı kolaylaştıracaktır.

Organik tarımı seviyorsanız, Kompost ve Gübre bölümlerini ziyaret edin. Orada ekonomik paketlerde komposterler, kompost zenginleştirici katkı maddeleri ve kurutulmuş granül inek, koyun, at ve tavuk gübresini bulacaksınız. Ayrıca güller, iğne yapraklılar, funda ve fundalar, çimler ve mantarlar için çeşitli mikorizal aşılar da öneriyoruz! Çiçekli ve yeşil bitkiler, sebzeler ve otlar için gübre çubukları ve gübre tabletleri sayesinde bitkilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde besleyebileceksiniz. Çiçekli bitkileri, çalıları ve ağaçları fideler ve kesimler yoluyla çoğaltmak istiyorsanız, kesinlikle Köklendirme Tozları ve aşılama mumu departmanını ziyaret etmeniz gerekir. Ayrıca kapsamlı Kuru ve Sıvı Gübre kategorilerine göz atmanızı öneririz. Burada zengin, yüksek kaliteli verim sağlayan profesyonel sebze ve meyve gübrelerini, süs ağacı ve çalı gübrelerini ve mevcut en iyi yaban mersini gübrelerini bir araya getirdik. İğnelerin kararmasını önleyen ve bitki canlılığını artıran kozalaklı gübreler, çiçeklenmeyi teşvik eden gül ve orman gülü takviyeleri de burada mevcuttur. Bahçe profesyonelleri için tek bileşenli gübreler ve bahçeye yeni başlayanlar ve hobi çiftçileri için çok amaçlı ürünler öneriyoruz. Gübreleme ve beyazlatma için toprak asitleştirici katkı maddeleri, dolomit ve kireç burada da bulacaksınız.

Bu hala geniş ürün yelpazemizin sadece bir kısmı - teklifimizi öğrenin ve uygun fiyatlarımız sayesinde tasarruf edin. Ayrıntılı ürün açıklamalarından gerekli tüm bilgileri alacaksınız. Sizi Garden Seeds Market'e göz atmaya ve alışveriş yapmaya davet ediyoruz!