Sepetler, konteynırlar ve kutular

Sepetler, konteynırlar ve kutular, günlük ürünler için depolama alanı yetersizliği için mükemmel bir çözüm sunar. Mağazamızda bulunan estetik ve fonksiyonel ürünler, belgeleri, hatıraları, mutfak aksesuarlarını ve banyo gereçlerini sıralamanıza ve düzenlemenize yardımcı olur. Hangi sepetlerimizin ve konteynerlerimizin size hitap ettiğini görün!

Masanızın altındaki bir rafa sığacak küçük bir kap arıyorsanız, 1.8 litre Lotta grafit gri saklama kabını veya yeşil veya mavi 35 x 26 cm saklama sepetini sipariş edin. Ayrıca en genç kullanıcılara hitap edecek ürünler de satıyoruz: Çocuğunuzun hazinelerini saklamalarını sağlayacak animasyonlu filmlerden 5'lü yuvarlak 0.35 litre Iza “Winnie the Pooh” kaplarını ayarlayın. Daha büyük boyutlar mı arıyorsunuz? Yeşil 7 litrelik bir Emil kutumuz veya 11 litrelik şeffaf Bea konteynerli bir kapımız var. Bu pratik ve çekici modeller ayakkabı, şapka, atkı ve diğer gardırop malzemelerini saklamak için kullanılabilir. Daha büyük nesneler saklamanız gerekiyorsa, 24 litrelik taze yeşil Cornelia kabı veya kapaklı veya yeşil 45 litrelik Emil saklama kutusu için gidin. Meyve ve sebzeleri depolamak ve taşımak için büyük sepetlere mi ihtiyacınız var? Katlanabilir bir kutu veya elastik kulplu 45 litrelik bir Ben katlanabilir sepet satın alın. Bu tür ağ kapları yemi bozulmaya karşı koruyacak ve yer kazanmak için düz bir şekilde katlayabileceksiniz. Klasik yiyecek kapları ve öğle yemeği kutuları arıyorsanız, BPA-plastikten yapılmış katı ve hava geçirmez kaplar bulacaksınız ve mağazamızda yiyecek teması için izin verilmiştir. Ürün açıklamalarını inceleyin ve hangilerinin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşıladığını görün.

Bu, geniş çaplı teklifimizin sadece küçük bir kısmı. Çevrimiçi mağazamızda sunulan sepetleri, kapları ve kutuları inceleyin ve hızlı bir şekilde çevrimiçi satın alın. Kileriniz, çatı katı, atölye, garaj veya iş yerinizdeki alanı daha etkin bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacağız. Sonuçlar sizi olumlu bir şekilde şaşırtacak - bugün kontrol edin!