Havuzlar ve aksesuarlar

Yaz açık dinlenme için zamanı. Havuzlarımız ve havuz aksesuarlarımız harika havayı sizin için daha da eğlenceli hale getirecek. Tereddüt etmeyin, geniş yelpazemize bir göz atın ve mükemmel bir hediye ile ailenizi mutlu edin!

Ev bahçesindeki bir havuz sadece en küçüklere neşe getirmeyecek. Her zaman temiz ve bakımlı kalması için nasıl bakılacağını biliyor musunuz? Bahçe mağazamızda çok uygun fiyatlarla ihtiyaç duyabileceğiniz tüm havuz aksesuarlarını alacaksınız. Küçük, şişirilebilir bir havuz veya toprağa kazılması gereken büyük bir havuz seçerseniz, teleskopik kulplu 25 cm düz havuz fırçasına ve 1,3 m yaprak tırmık ağına ihtiyacınız olacaktır. Yüksek kaliteli aksesuarlar, erişilmesi zor noktaları temizlemenize ve yaprakları, böcekleri ve diğer kiri kakadan çıkarmanıza yardımcı olur. Su kalitesine dikkat etmek için kullanımı kolay dezenfektan kabı sipariş edin. Suyun optimal banyo sıcaklığına sahip olup olmadığını değerlendirmenize yardımcı olacak bir termometre takmayı unutmayın. Şişirilebilir havuzlara sahip olanlar, her zor durumun üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir yapıştırıcı ve düzeltme eki (Havuz tamir seti) satın almalıdır. Ancak tamir setini satın almadan önce, havuzunuzu mekanik hasarlara karşı koruyacak 309 x 309 Yuvarlak havuz zemin bezi ile koruyun.

Teklifimizi sürekli olarak genişletmeye çalışıyoruz. Bu modern, güvenilir havuz aksesuarlarını uygun fiyatlarla sunmak istiyoruz. Pratik çözümlerimizden yararlanın ve bahçe havuzunuzun keyfini çıkarın.