Alet kutuları ve tepsiler

Alet kutuları ve tepsiler en önemli atölye, garaj ve usta çalışma ekipmanlarına aittir. Vidalarınız, cıvatalarınız ve tırnaklarınız bir daha asla kaybolmaz, tüm tornavidalar ve anahtarlar eldeki ideal sırayla kalır. Sizler için ne hazırladığımızı görmek ister misiniz? Aşağıdaki listeye göz atın!

Sağlam ama uygun fiyatlı bir çözüm arıyorsanız, polipropilen Prosperplast tepsi seçeneklerimizi öğrenin. Yer fıstığı için turuncu veya siyah 8 x 11,5 cm'lik bir araç kutusu / tepsi NP4 elde edeceksiniz, ancak yıllarca size hizmet edecek. Diğer boyutlarımız da - 10 x 15,5 cm (NP6 model), 12 x 19,5 cm (NP8), 16 x 23 cm (NP10), 20 x 29 cm (NP12) ve 24 x 39 cm (NP16) - mevcut. İhtiyaçlarınızı karşılayacak tepsilerden oluşacak bir set oluşturun. Sunduğumuz kaplar istiflenebilir veya bir duvara tutturulabilir. Alet tepsileri - 7 tepsileri ve bir alet panosu - NTBNP5'i tıklatarak bu çözümün nasıl görünebileceğini görün. Ayrıca stoklarımızda daha büyük setler bulunmaktadır - tüm alt kategoriye göz atmanızı öneririz. Alet kutularını tepsilere tercih ederseniz, hareketli bölücülere sahip mükemmel Alet düzenleyicisine bir göz atın - 19,5 x 29 cm - NOR. Şeffaf kapak sayesinde içeriği hızlıca tanıyabilirsiniz. Daha küçük ve daha büyük modeller de mevcut. Zengin atölye donanımına sahipseniz, hareketli bölmeli Çift taraflı takım düzenleyiciyi sipariş edin - 29 x 39 cm - NOR DUO. Ekipmanınızla çok seyahat ediyorsanız, Calibre 18 '' - 46 cm alet kutusunu veya Multicase Cargo araç kutusunu çeşitli boyutlarda bulabilirsiniz, faydalı bulabilirsiniz. Ürün açıklamaları, boyutlar, bölme sayısı ve bölücüler, verilen modelin azami yükü hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Ürün adına tıklayın ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin! Kapasitif, sağlam, dayanıklı bir alet kutusu işinizin kalitesine ve rahatlığına mükemmel bir yatırımdır. Aynı zamanda tüm DIY-erkek, kadın ve zanaatkarlar için harika bir hediye fikri.

Çevrimiçi Bahçe Tohumları Pazarı'nda uygun fiyatlarla alet kutuları ve tepsiler satın alacaksınız. Prosperplast, Fiskars ve diğerleri gibi markaların imzalı olduğu dayanıklı, hasara dayanıklı, katı malzemelerden üretilmiş birinci sınıf kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın - mağazamızdan çevrimiçi satın alın!