Bahçe bitki gübreleri

Bahçe bitki gübreleri, süs ağaçlarını ve çalıları, dekoratif çiçekler ve yeşilliklerle uzun ömürlü bitkileri, meyve ve sebzeleri ve otları gübrelemeye yönelik en değerli ürünleri içeren geniş bir ürün kategorisini oluşturur. Verimli granül bahçe bitkisi gübreleri, toprak ve yaprak uygulaması için suda çözünür toz, konsantre jeller ve sıvılar (mikro besinler, humus ve vitaminler içeren çok veya tek bileşenli) - tüm bunlar olağanüstü rekabetçi fiyatlarla teklifimizde bulunabilir.

Bahçenizde çiçek tarhları varsa, sıvı Bahçe Hercai Menekşe ve Menekşe Gübreyi, el pompalı püskürtücü şişede bulunan Ormangülü, Kamelya ve Asidofilik Bitki Gübresi, Begonya Gübresi veya Konsantre Sıvı Gül Gübresi sipariş edin. Farklı boyutlarda paketler halinde bulunan Fern Gübrelerimizle kendi moorunuza mükemmel bir sıvı "Barwne Pole" (Renkli Çayır) Heather Gübresi ve eğrelti otlarını tamamlayabilirsiniz. Yapraklara yoğun, parlak yeşil bir renk veren çiçeklenme süresini uzatan ve canlılığı artıran yeşil bitki gübrelerine sahip mevcut en iyi çiçekli bitki gübrelerine sahibiz. Bahçede kışlamak için ağaçları ve çalıları en iyi şekilde hazırlamanıza olanak tanıyan sonbahar gübrelerimizi ve granül gübreyi de tavsiye ediyoruz. Bu çok amaçlı doğal gübre, toprağı en değerli organik maddelerle besler, yapısını güçlendirir ve bu nedenle kök gelişimini destekler, çiçekli bitkileri, sebzeleri ve meyveleri aşırı gübreleme riski olmadan doğru miktarda besin sağlar.

Gördüğünüz gibi, Garden Seeds Market ürün seçimi gerçekten dikkat çekici ve geniştir. Tanınmış üreticilerden - Agrecol, Biopon, Florovit, Ogród-Start ve Target - bahçe bitki gübrelerini satın alın ve sonuçlar sizi memnun edecek!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor