Ev bitki gübreleri

Ev bitki gübreleri, Gübre departmanımızın amiral gemisi kategorilerindendir. Burası, en popüler saksı bitkilerinin bakımına adanmış ürünler topladığımız yerdir. En iyi, en verimli orkide, eğrelti otu, incir ağacı, sarmaşık, palmiye, yucca, dracaena, kaktüs ve zamioculcas gübreleri burada bulunabilir.

Profesyonel bir narenciye veya bonsai gübre veya daha egzotik bitki yemi arıyorsanız, kesinlikle burada uygun bir fiyata bulacaksınız. Kalanchoe, siklamen, Afrika menekşesi, antoryum, Spathiphyllum (barış zambağı) ve Schlumbergera (Noel kaktüsü) gibi çiçekli bitkiler için çok çeşitli mükemmel ev bitki gübreleri sunuyoruz.

Bu ürünlerle balkon bitkilerini de - begonviller, sardunya, petunyalar, fuşyalar, impatiens ve diğer çiçekli güzellikler - tedavi edebilirsiniz. Çiçeklenmeyi teşvik eden Ev ve Balkon Bitkileri için sıvı konsantre Fruktovit Mineral Gübresi, Zielony Dom'dan Çiçek Açan Bitkiler için kullanıma hazır Pompalı Püskürtme Gübresi veya Agrecol'dan Yavaş salınımlı granüller formunda Plantacote Balkon ve Ev Bitkileri Gübresini deneyin. Bu mineral gübreler, tüm ev bitkilerinin makro ve mikro besinlerle ilgili ihtiyaçlarını karşılar. Onlar sayesinde yeşil arkadaşlarınız bu yıl çok daha fazla büyüyecek!

Süs yaprakları üreten bitkiler için de bazı yiyecek ve gübrelerimiz var: Compo Green Plants Gübre, yaprakların solmasına ve sararmasına karşı Agrecol Chlorosis Relief Gübre, Substral'den Fern ve Green Plant Gübre ve ünlü markalardan sayısız diğer mükemmel ürünler. Target, Biosept Aktiv Target, Orchid Power Compo ve Agrecol's Florum Strong'dan "Siła Natury" (Doğanın Gücü) besinlerini uygun bir aplikatörde tavsiye ediyoruz.

Her 3 ila 6 ayda bir uygulanabilen gübre çubuklarımıza ve çivilerimize bir göz atın. Bu tür bir gübreleme, tüm unutkanlar ve meşgul olanlar için mükemmeldir. Sanal mağazamıza göz atın ve kesinlikle ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün bulacaksınız. Doğru bitki bakımını çok daha kolay hale getiriyoruz. Kendin için gör!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor