Alışveriş çantaları

Yeniden kullanılabilir alışveriş çantalarını kullanmak, çevre dostu yaşam tarzının temellerinden birini oluşturur. Çabuk yıpranan ve ilk kullanımdan hemen sonra tehlikeli atık haline gelen tek kullanımlık folyo torbalara veda edin. Modaya uygun alışveriş çantalarına stoklarımızda bulunan farklı tasarım ve boyutlarda bir göz atın! Bugün favori olanı seçin!

Kapasitif, dayanıklı ve taşıması kolay - mükemmel bir alışveriş çantasının nasıl olması gerektiği gibi. Birkaç gün boyunca yiyecek malzemesi taşımanıza izin verecek bir model arıyorsanız, Big Kostka 55 x 40 x 30 cm ve Bonjour 45 x 40 x 18 cm alışveriş torbaları mağazamızda şaşırtıcı bir şekilde sizi bekliyor. Marine 26 x 26 x 12 cm ve White herbs 34 x 36 x 22 cm poşetler gibi eşit derecede dayanıklı ve küçük olanlar da almayı düşünmelisiniz. Londra, Roma ve Amsterdam: Zebra çizgileri, Kelebekler, sevimli köpek yavruları, Masal ağacı ve muhteşem Avrupa Seyahatleri çizgisi gibi diğer motiflere bir göz atın. Yukarıda sunulan tüm modeller, büyük yükler altında ıslanmaya, yırtılmaya, yırtılmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı, dayanıklı bir malzeme olan polipropilenden üretilmiştir. Ayrıca katlayabileceğiniz ve her zaman elinizin altında bir sırt çantası ya da cebinde bulunan doğal kumaş çantaların benzersiz tasarımlarını da sunuyoruz. Bu tatlı hayvan biçiminde küçük bir çantada taşıyabileceğiniz panda motifli bir katlanabilir 43 x 42 cm'lik alışveriş çantası veya klasik, köpek dişi, haşhaş çiçeği veya gazete desenine sahip daha büyük bir 42 x 60 cm alışveriş çantası satın alın. Modern tasarımı tercih ederseniz, en şık tasarımlarımıza bir göz atın. Pastel veya parlak, canlı renklerde (fuşya, soluk yabanmersini, mercan kırmızısı, ıhlamur yeşili, nane yeşili ve antika pembe) mevcut olan Lily 16 cm elastik ve dayanıklı çanta sizin doğuştan alışveriş asistanınız olacak. Ayrıca stokta 20 ve 30 cm daha büyük boyutlarımız vardır. Teklifimize daha yakından bakın, bir seçim yapın ve uygun fiyatlı eve teslim hizmetinden yararlanın!

Çevre dostu alışveriş çantaları sipariş etmenizi öneririz. Mağazamızda bulunan tüm modeller dayanıklı, özenle üretilmiş, şık grafiklerle süslenmiş ve aynı zamanda uygun fiyatlı. Tek kullanımlık plastik poşet satın almak zorunda kalmamak için birden fazla kişiye sahip olmanız gerekir. Bu mantıklı!