Çiçekli bitki gübreleri

Çiçekli bitki gübreleri tek bir amacı hedefler - bitkileri daha fazla tomurcuk üretmeye teşvik etmek ve böylece optimum besin takviyesi sayesinde daha uzun ve daha bol çiçek açmak. Mağazamızda bulunan ürünler bitkilerinize mükemmel bir canlılık ve çiçeklenme gücü verecektir. Düzgün beslenen çiçekli bitkiler sağlıklı, sağlam, canlı renklidir ve mükemmel boyuttadır. Bu tür sonuçları elde etmek için yalnızca orijinal, sertifikalı çiçekli bitki gübreleri kullanın. Bu ürünlerin tam listesi aşağıda bulunabilir.

Yüksek potasyum içerikli "Morze Kwiatów" (Sea of Flowers) sıvı gübre, "Okazale Kwiaty" (Coşkun Çiçekler) Sıvı gül gübresi, "Bujne Kwitnienie" (Bol Çiçeklenme) ormangülü gübre ve çeşitli diğer Hedef ürünler. Eşsiz teklifimiz, mükemmel Florovit bitki gıda ürünlerini (örn. Uzun süreli çiçeklenme için Datura gübre, Sardunya gübresi, yabanasması ve diğer çiçekli sürüngenler için Gübre), güvenilir Agrecol gübreleri (örn. Bahçe hercai menekşe gübre, Sürüklenen petunya gübresi) ve Biopon imzalı ürünleri kapsar (uzun ömürlü tabletler şeklinde çiçekli bitki gübreleri, sıvı konsantreler ve verimli tozlar) da. Yenilikçi çözümleri denemekten hoşlanıyorsanız, kullanıma hazır bir sulama kabında "Zielony Dom" Gülü ve çiçekli bitkiler gübresini seçin. Bu kap, bahçe hortumu bağlantısına uyan bir uç ile donatılmıştır, bu da onu sulama sırasında doğrudan bitkilere uygulamanıza izin verir!

Bu, sizi şaşırtacak her şey değil - bunlar ve diğer birçok mükemmel çiçekli bitki gübresi, mağazamızda rekabetçi fiyatlarla ve uygun fiyata eve teslim ile satılmaktadır. Bizi izlemeye devam edin ve özel teklifleri ve sezonluk indirimleri kaçırmayın! Çiçekli bitkilerinizi yetiştirdiğiniz alan ne olursa olsun - bahçede, balkonda veya oturma odasındaki pencere kenarında - bitkilerinizin ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan en iyi gübreleri mağazamızda bulacaksınız. Evden çıkmadan tam memnuniyet garantisi ile çevrimiçi alışveriş yapın!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor