İkizler ve kordonlar

Hala uygun fiyatlı sicimler ve kordonlar mı arıyorsunuz? Onları ucuz bir eve teslim ile elimizden satın alabilirsiniz. Hem evlerde hem de bahçe işlerinde gerekli olabilecek farklı malzemelerden yapılmış en geniş sicim seçeneklerini sunuyoruz.

Mağazamızda alışverişinizi rahat ettirmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bu yüzden tüm alt kategorileri yarattık. Ne tür bir sicim almak istediğinizi zaten biliyorsanız, ilgili bölümü ziyaret edin. Pamuk ikizler alt kategorisi, doğal malzemelerden yapılmış güçlü kord önerilerimizi içerir. Bu sicimler özellikle bahçecilik için uygundur. Diğer organik ipleri kullanmak isterseniz, daha sağlam kenevir ve jüt ipleri de var. Jüt sicim 25 mm x 100 m, Kenevir sicim 200 m ve Biyobozunur hindistan cevizi sicim 15 m, evde ve bahçede bitkileri bağlamak için tavsiye edilir. Doğal lif, kesmeye karşı dirençli olmakla birlikte, sürüngenlerin, salatalıkların veya domateslerin yeşil, yumuşak filizlerine zarar vermez. Burada sunulan sicimler de doğal, etnik süslemeler olarak iş görecek! Ayrıca çamaşır kasabasının sicimine de ihtiyacınız olabilir. Mağazamızda da, bu tür birinci sınıf ürün - ısıya dayanıklı, doğal ve gıda ile doğrudan temas için izin verilecek - elde edilir. Dayanıklı sentetik ikizler ve çizgilerle ilgileniyorsanız, Giyim hatları kategorisini ziyaret edin. Çamaşırları kurutmaya asmak için mükemmel şekilde uyarlanmış süper dayanıklı PVC kaplı, su geçirmez ve güneş ışığına dayanıklı ürünler burada toplandı. Hepsi bu kadar değil. Online mağazamızda ayrıca stokta uygun fiyatlarla polipropilen ve sisal ikizleri bulunmaktadır. Onlara göz atın: çeşitli ev ve bahçe işlerinde kullanışlı olabileceklerinden her zaman el altında bulundurmaya değer. Beyaz polipropilen bahçe sicim 300 m - 300 g sicim ağaçları sırasında yeri değiştirilemez, folyo tüneli yapımını veya balya samanını sabitler.

Gördüğünüz gibi, farklı durumlar için geniş bir sicim ve kordon yelpazemiz var ve sürekli olarak genişletmek için çalışıyoruz. Tereddüt etmeyin, teklifimize göz atın ve ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olun. Sizi memnuniyet garantisi olan bir alışveriş gezisine davet ediyoruz!