Meyve gübreleri

Meyve gübreleri, meyve ağaçları ve çalılar ile çilek yetiştiren meyve bahçesi sahiplerine ve bahçıvanlara adanmış ürün yelpazemizdeki tüm ürünleri daha küçük ölçekte kapsayan departmandır. Burada çilek, yaban çileği, yaban mersini, kuş üzümü, ahududu, böğürtlen, üzüm ve domatesi desteklemek için profesyonel mineral gübreler bulabileceksiniz.

Verimli ve uzun ömürlü ürünlere değer verenler, yüksek performanslı gübre seçeneklerimize kesinlikle göz atmalıdır. Target'in Uzun Ömürlü ve En Verimli Yaban Mersini Gübresi, uygulamadan altı ay sonra çalılar sağlayarak yaban mersini her türlü beslenme eksikliğinden korur.

Maceranıza yaban mersini ve asitli toprağa ihtiyaç duyan diğer bitkiler yetiştirmekle başlamak üzereyseniz, Yaban Mersini ve Diğer Asidofilik Bitkiler için Florovit Gübreyi kullanın. Aynı marka, mükemmel Domates ve Biber Gübresinin yanı sıra, büyük ve lezzetli meyvelerin yüksek verimini garanti eden Çilek ve Yabani Çilek Gübresini sunmaktadır. Burada ayrıca Target'tan Mikrobesin İçeren Asma Gübresi ve Agrecol'un Asma, Frenk Üzümü, Ahududu ve Böğürtlen Gübresini bulacaksınız. Çok amaçlı bir ürün arıyorsanız, Target'tan Meyve Ağacı ve Çalı Gübresine gidin.

Küçük bir sebze bahçesi oluşturmak isteyen tüm bahçıvanlara artık çok büyük bir paket halinde çok uygun bir fiyata temin edilebilen Hedef Domates ve Hıyar Gübresini öneriyoruz. Organik gübre ve katkı maddeleri ile dengeli bitki takviyesini destekleyenler için çilek, üzüm, diğer meyve çalıları, otlar, domatesler, salatalıklar ve yaban mersini için çevre dostu gübreler teklifimiz arasındadır.

Daha fazlasını bilmek ister misiniz? Sizi ürünlerimize daha yakından bakmaya ve detaylı açıklamalarını okumaya davet ediyoruz. Burada mükemmel meyve gübresini seçmekle ilgili bazı ipuçları bulacaksınız. Sipariş verin, teslimat görevlisini bekleyin ve bahçenizi piyasadaki en iyi ürünlerle gübrelemeye başlayın. Zengin mahsul garantili!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor