Termometreler ve hava istasyonları

Termometreler ve meteoroloji istasyonları hayatınızı kolaylaştıracak kullanışlı cihazlardır. Çevrimiçi mağazamızın sunduğu hava nemini, hava basıncını veya rüzgarın yönünü ve gücünü ölçmenizi sağlayan çok işlevli hava istasyonları ile birlikte çok çeşitli dış ve iç mekan termometreleri bulunmaktadır. Sizleri bu ürünlere yakından bakmaya davet ediyoruz!

Donmaya ve sıcağa karşı dayanıklı, dayanıklı ve okunması kolay, metal veya plastik gövdeli olarak temin edilebilen 19 cm açık beyaz veya kahverengi termometre her evde kullanışlı olmalıdır. Mağazamızda çok rekabetçi bir fiyatla satın alacaksınız! Ayrıca, hem basit hem de dekoratif olmak üzere çok çeşitli iç mekan termometreleri sunuyoruz. Bu pratik aksesuar oturma odası düzenlemenizin şık bir parçası olabilir. Sadece maun, kahverengi, açık kahverengi veya koyu kahverengi renk versiyonlarında mevcut olan zarif 40 x 150 mm'lik ahşap düz termometreye bir göz atın. Çocuğunuzun odası için bir iç kendinden yapışkanlı kreş termometresi sipariş edin. Hayvanların rengarenk masalları ve çizgi film tasarımları yavrularınızı memnun edecektir. Ayrıca yuvarlak, gösterişli bir buzdolabı ve derin dondurucu termometreli bir askı, doğru, net ve okunabilir bir cihaz da mevcuttur. Ev yapımı koruyucu malzemeler hazırlamak için zamanınızı harcıyorsanız, yeni bir mutfak yardımcısı ilginizi çekebilir - 23 cm 0 ila 100 ° C aralığındaki 23 cm'lik termometre. Bu cihaz pişirme marmelatlarının ve diğer lezzetlerin sıcaklığını kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Amatör bir şarap üreticisi veya bira üreticisi misiniz? O zaman kesinlikle bir damacana veya mayalayıcıda doğru ölçüm sağlayan 18 x 130 mm kendinden yapışkanlı sıvı kristal termometreyi sipariş etmelisiniz. Birinci sınıf hava durumu istasyonları da mağazamızda mevcuttur. Bu kullanışlı cihazlar atmosferik faktörleri hızlı ve güvenilir bir şekilde ölçmenizi sağlar. Basit ve pratik bir Silver meteoroloji istasyonuyla başlayın; bir higrometreye sahip bir askı termometresiyle veya çok işlevli ve dekoratif Garden meteoroloji istasyonuyla (termometre, anemometre ve yağmur ölçer) başlayın. Koyu kahverengi bir kasada açık bir şekilde tasarlanmış üç kadrandan oluşan zarif, şık bir asma hava istasyonu - barometre, higrometre ve termometre de ilginizi çekebilir.

Bu sizin için hazırladığımız kadarıyla değil: Bahçe Tohumları Marketi online mağazasının teklifi her hafta büyüyor. Size üstün kaliteli ürünler sunmak için çalışıyoruz ve bu nedenle sürekli olarak yeni ve ilginç çözümler arıyoruz. Sadık müşterilere sunulan indirimler sayesinde güncel kalın, ücretsiz teslimattan yararlanın ve daha da fazla tasarruf edin. Sizi tatmin edici bir alışveriş turuna davet ediyoruz!