Çamaşır sepetleri

Çamaşır sepetleri banyolarda mükemmel bir düzen tutmanıza izin verir. Hem daha fazla yer kaplamayan küçük odalar hem de daha büyük ailelere yönelik XXL boyutlu olanlar için ideal olan daha küçük sepetleri sunuyoruz. Hafif, pratik ve işlevsel kaplarımıza bir göz atın ve hangisinin banyo düzenlemenize en uygun olduğuna karar verin.

Kapaklı büyük bir sepet arıyorsanız, Gri-kahverengi 45 litrelik çamaşır sepeti ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır. Duvarlarındaki delikler küf oluşumunu engelleyen dolaşımın serbest olmasını sağlar. Modern tasarım onu şık bir iç dekorasyona dönüştürüyor. Çamaşır odanız için daha fazla depolama alanına mı ihtiyacınız var? Çamaşır sepeti başına ekstra büyük Gri-kahverengi 60 litre sipariş edin. Yeşil veya gri 65 x 44 cm Jost çamaşır sepeti gibi bazı çamaşır taşıyan kaplar da sizin için yararlı olabilir. Ağ yapısı, hoş taze kokuyu kaybetmeden kurumaya takılmadan önce çamaşırları daha uzun süre muhafaza etmenizi sağlar. 12 litrelik Lotta saklama kutusuna da göz atın. Konforlu tutma kolları sayesinde ağır, ıslak yükleri taşımayı kolaylaştırır.

Sizleri seçimimize göz atmaya davet ediyoruz! Çamaşır sepetleri uygun fiyatla kapıdan kapıya teslim ile online mağazamızda mevcuttur. Artık zaman kaybetmeyin ve günlük yaşamınızda daha fazla konforun tadını çıkarın.