Mini seralar

Bahçe meraklısı mısın, ama kendi fidelerini tek başına üretmek seninle başa çıkmak zor gibi görünüyor? Veya belki de domates veya salatalık fideleri konusunda biraz tecrübeniz var, ancak tohumlardan daha zorlu bitkiler yetiştirmek ister misiniz? Her iki durumda da, ihtiyacınız olan her şey bu bölümde sizi bekliyor. Mini seralarımıza bir bakın!

Küçük bir sera, hassas genç fidelerin ve bitkilerin çimlenmesi ve gelişimi için en uygun koşulları sağlayacak şekilde tasarlanmış bir kaptır. Basit mini sera, sağlam plastikten yapılmış şeffaf bir tepsi ve şeffaf plastik bir kapaktan oluşur. Böyle bir kap, doymuş bir tencere veya turba topaklarının etrafına yerleştirilebilir. Kapak, sıcaklığı garanti eder ve toprağı aşırı fide kaybına karşı korur, bu da fide yetiştiriciliğinde başarısızlığın en yaygın sebebi olarak görülür. Bütün kültür, örneğin bitkilerin uygun miktarda güneş ışığı alacağı, ancak taslaklara maruz kalmayacağı bir pencere üzerine kolaylıkla taşınabilir ve yerleştirilebilir. Online mağazamız, çeşitli ebatlarda mini seralar sunmaktadır, diğer ürünlerin yanı sıra yeşil, pembe, mor ve mavi renklerde de bulunan, 18 adet saksı bulunan Black 47 x 15 cm mini sera tavsiye ediyoruz. Daha fazla alana mı ihtiyacınız var? 30 veya 48 saksılı mini bir sera doğru çözüm olabilir. Ayrıca, talepkar yetiştiriciler için geniş, havalandırılmış bir mini seraya sahibiz. Mükemmel hava sirkülasyonu sağlar, böylece kültür ekstra havalandırma gerektirmez. Eğer tohum kabınızın ev süsü haline gelmesini istiyorsanız, Ahşap vurgulu ve kapaklı bir ev bahçesi satın alın - Respana Planter 77 cm mini sera size evde minyatür bir yeşil sınır yaratmanız için alan sağlayacaktır. Diğer özel tekliflerimize göz atın - kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir şey bulacaksınız.

Özel seralardan özel fiyatlarla sipariş vermenizi öneririz. Sezonluk tekliflerden yararlanın, ücretsiz teslimat sayesinde tasarruf edin ve hobinizi sınırsızca geliştirin. Sizleri mağazamızı ziyaret etmeye davet ediyoruz!