Turba kavanozları

Ekim ve fide mevsimi gelir gelmez, elverişli turba kaplarına sahip olmak faydalı olacaktır. Bahçecilikte başarı elde etmek istiyorsanız, teklifimizden yararlanın ve en iyi çevre dostu bitki kaplarını uygun fiyatlarla satın alın. Çevrimiçi mağazamız geniş torf tencere yelpazesini tüm boyutlarda ve şekillerde sunmaktan gurur duyar. Onları kontrol et!

Doğal malzemelerden yapılmış kaplar çimlenme tohumlarını ve hızlıca gelişen fideleri en uygun sıcaklık ve nemi sağlar. Daha da önemlisi,% 100 biyobozunur olmaları nedeniyle, hedef bölgeye nakledilmeden önce bitkileri dışarı çıkarmanıza gerek yoktur. Özetle, güçlü kök sistemine sahip sağlıklı fidelere sahip olmak, çevre dostu ve uygun maliyetli çözümlere değer vermek istiyorsanız, kare ve yuvarlak turba kaplarımıza bir göz atın. Fidelerin kök salmasını sağlayacak daha küçük tohumlar, 5-8 cm genişliğinde saksılar veya yaklaşık 20 cm çapında daha büyük kaplar bulacaksınız. Uygun fiyatlarla düzine veya birkaç düzine tencere seti sunuyoruz. Hindistan cevizi lifi disklerine ve genişletilebilir GrowBlock kaplarına da bir göz atmalısınız. Bu ürünler, sünger gibi davranan ve bitkilerle paylaşarak suyu birbiriyle değiştirerek emebilen ve serbest bırakan sıkıştırılmış hindistan cevizi elyafından üretilmiştir.

Pratik, fonksiyonel, uygun maliyetli ve çevre dostu çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun ürünleri bulmak için çevrimiçi mağazamızın teklifine göz atın. Tüm turba tencerelerimizin mükemmel kalitesini garanti ediyoruz. Bugün hala bir satın alma yapmanızı öneririz!