Evde

Çevrimiçi mağazamız, evde yararlı olduğunu kanıtlayan çok çeşitli aksesuarlar sunar. Etrafınıza bakın ve ihtiyacınız olabilecekleri kontrol edin. Günlük işler ve işler için gerekli ürünleri mağazamızda mükemmel fiyatlarla satın alacaksınız.

Düzeni korumak ve dağınıklığı önlemek için pratik organizatörlere ihtiyaç vardır. Estetik kutuların, katlanabilir sepetlerin ve çeşitli boyutlarda, kapaklı ve kapaksız saklama kaplarının ve yıkama havzalarının sizi beklediği Sepetler, kaplar ve kutular alt kategorisine göz atın. Ayrıca (XXL büyüklüğü dahil) Çamaşır sepetleri sunuyoruz. İşlevsel çöp kutuları - mutfak, banyo veya ofis için bir atık kabına ihtiyacınız olursa olsun - teklifimizden kaçınmayın. Burada ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çöp kutusu bulacaksınız - döner kapaklı 10 litrelik Swantje çöp kutusuna ve açılır kapaklı büyük 50 litrelik Rasmus çöp kutusuna bir göz atın. Calibre araç kutuları ve çekmeceli Multicase Carge araç kutuları gibi uygun fiyatlı ve pratik araç kutularımız, tepsilerimiz ve organizatörlerimiz özellikle tüm erkek ve kadınlara önerilir. Vidalar, çiviler, lastik bantlar, dikiş ve el sanatları aksesuarları gibi küçük eşyalar, Yeniden Kapanabilir fermuarlı torbalar bölümünde bulunan özel çantalarda saklanabilir (40 x 60 mm ila 300 x 400 mm). Toplama ve inşaat işleri, sicim ve kordon kullanılması gerekebilir ve pamuk, kenevir, polipropilen, sisal sicim, ayrıca diğer dayanıklı malzemelerden yapılmış kordonlar ve çizgiler için rekabetçi fiyatlar garanti ediyoruz. Paspas veya bahçe kovasına mı ihtiyacınız var? Mağazamızda bir tane sipariş edin - stokta 5 ila 20 litre arasında değişen kapasitelere sahip kovalarımız var. Ayrıca çevrimiçi mağazamızda büyük, sağlam kaplar ve temizlik maddeleri - antibakteriyel jeller, çöp temizleme maddeleri ve karbon siyahı giderici maddeler bulacaksınız. Bu ürünler sayesinde evinizde düzeni ve temizliği sağlamak çok daha kolay olacak. Sprouters bölümünü ziyaret etmeyi unutmayın. Sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamaya çalışıyorsanız, mutfağınızdan zengin vitaminli lahanayı kaçıramazsınız. Filiz yetiştirmek için en iyi kapları mağazamızda bulabilirsiniz. Ayrıca sivrisinek ağları ve böcek ekranları, termometreler ve hava istasyonları, faraşlar ve kömür kürekleri ve diğer birçok ürün gibi diğer faydalı ev aksesuarları da sunuyoruz. Alt kategorilerimize göz atmanızı öneririz. Ev işlerini kolaylaştıracak birçok pratik çözüm bulacaksınız!

Ev aksesuarları için rekabetçi fiyatlardan yararlanın. Evden ayrılmadan ve ağır alışveriş çantaları taşırken en yüksek kaliteye yatırım yapın ve çevrimiçi alışveriş yapın. Rahatlığınıza önem veriyoruz - kendiniz görün, bizimle ne kadar kazanabileceğinizi görün!

Küçük sprouter - lahanası yetiştirmek için bir kap - -40%
119.40 199.00
Promosyon biter
Büyük sprouter - filizleri büyütmek için bir kap - -40%
179.40 299.00
Promosyon biter
41.50