Maydanoz Tohumları

Bahçemiz çeşitli kök ve yaprak maydanoz çeşitlerinden tohumlar sunmaktadır. Tohumlar yalnızca kanıtlanmış üreticilerden gelir, en yüksek kalite standartlarını karşılar ve iyi çimlenebilirlik gösterir.

Beyaz, oldukça kısa ve aşırı aromatik kökler geliştiren erken köklü maydanoz çeşidi „Cukrowa'yı öneririz. Ayrıca düzenli olarak şekillendirilmiş, aromatik kökler üreten “Lenka” çeşitliliğini de uzun süre saklanmalıdır. Yaprak maydanozu yetiştirmeyi tercih ediyorsanız, yıl boyu yetiştirme için bol miktarda „Astra” çeşitliliği ya da zengin, aromatik yapraklardan zengin, zengin yeşillik üreten "Gigante D'Italia" çeşitlerinden birini seçmek için seçebileceğiniz birçok çeşit vardır. Vitaminlerde Ayrıca Japon yaprak maydanozunu biberli limon aroması nedeniyle ilginç bulabilirsiniz. Tohumları elbette çevrimiçi mağazamızda mevcuttur. Doğayı önemsiyor musun? Yapay gübreler veya kimyasal kontrol ajanları olmadan üretilmiş sertifikalı organik maydanoz tohumlarını deneyin. Tohumlar Agro BIO Testi tarafından onaylanmıştır. Ayrıca biyobozunur bir tohum bandı üzerindeki turp tohumları ile bir karışım halinde maydanoz tohumları da sunuyoruz. Bu özel ürün, ekim, sıra ayarı ve fide korumasını kolaylaştırır.

Endişelenme, eğer bahçen yoksa. Mağazamızda kolay bir kil kapta kolayca yetiştirilebilen yaprak maydanoz tohumlarını bulacaksınız. Özel bir lastik bant sayesinde saksıları farklı bitkilerle birleştirebilir ve her zaman emrinizde taze otlar olacak.

39.20 65.30
Promosyon biter
-40%
39.20 65.30
Promosyon biter
39.20 65.30
Promosyon biter
229.50 382.50
Promosyon biter
-40%
319.20 532.00
Promosyon biter
89.50 149.20
Promosyon biter