Saksı bitki gübreleri

Saksı bitkileri için gübreler çok çeşitli form ve tiplerde mevcuttur. İster granül mineral gübre mi yoksa sıvı organik bitki besinini mi tercih etmelisiniz, öneri ve öneriler arıyorsanız doğru yere geldiniz. Online mağazamız, süs yaprakları olan bitkiler ve bol çiçek açan bitkiler için mevcut en iyi saksı bitkisi gübreleri, katkı maddeleri ve kozmetik ürün çeşitlerini sunmaktadır.

Evde orkide yetiştiriyor musunuz? Kullanışlı şişede konsantre "Zielony Dom" Orkide gübresini, popüler ve çok değerli Florovit Orkide gübresini veya tek kullanımlık, kullanışlı aplikatörlerde satılan Compo'dan Orkide Enerji bitki besinini seçin. Agrecol Datura (şeytanın trompet) jel gübre, bu güzel çiçeklere bakmanıza yardımcı olur ve Substral konsantre Cactus gübre (35 litre uygulamaya hazır çözelti için) sulu meyvelerinizi düzgün bir şekilde yetiştirmenize olanak tanır.

Oturma odanız muhteşem bir Washingtonia, neanthe bella palmiyesi veya hurma ağacı ile dekore edilmişse, kesinlikle Florovit Palm, Yucca ve Dracaena gübresine yatırım yapmanız gerekir. Ayrıca Agrecol'un çok amaçlı, kullanımı kolay ve olağanüstü verimli "Zielony Dom" Çok amaçlı Gübre çubuklarını veya mükemmel, organik Biohumus solucan humusunu tavsiye ediyoruz.

Saksı bitki gübrelerimizin kapsamlı açıklamaları ve özellikleri, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu ek bilgiye ihtiyacınız olursa, ürün resmine veya ismine tıklamanız yeterlidir. Her açıklama gübrenin türünü, hangi bitkiler için önerildiğini ve onu kullanmaktan ne tür etkiler beklemeniz gerektiğini belirtir. Zaten favorini buldun mu? Sepetinize ekleyin ve ödeyin veya diğer departmanlarımıza göz atın. Evinizdeki saksı bitkilerinize sistematik ve kapsamlı bir şekilde bakmanıza yardımcı olmak için buradayız. Eğrelti otu, incir ağacı, orkide ve palmiye koleksiyonunuzun muhteşem görünümünün temelini yüksek kaliteli bir saksı bitkisi gübresi oluşturur. Bunu mümkün kılıyoruz, ulaşılması kolay ve ... gerçekten uygun fiyatlı! Sizi teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyoruz - bu gerçekten mantıklı!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor