Süpürgeler ve fırçalar

Çevrimiçi mağazamızda bulacağınız süpürgeler ve fırçalar, temizlik ve toplama işlemlerini önemli ölçüde daha az zorlu bir iş haline getirecektir. Hem kaldırım, araba yolu ve teras temizliği için tasarlanan dış mekan modellerini hem de inşaat işleri için tasarladık. Şişeleri ve karbonları temizlemek için daha küçük aksesuarlara ihtiyacınız olursa, stoklarımızda da mevcuttur. Her zamanki gibi çok rekabetçi fiyatlarla.

Küçük kir parçacıklarını iyice silecek sağlam bir süpürge arıyorsanız, arabanızdaki kumu temizleyin, Sorghum lifi 86 cm uzunluğundaki süpürge gibi doğal malzemelerden üretilen ürünleri veya kulpsuz 133 cm uzunluğunda model seçin bir sap. Ulaşılması zor yerlere sıkışan kirlerle mi savaşıyorsunuz? Parke taşı ile kaldırım taşları arasındaki yarıkları temizlemek için bir kaldırım fırçası alın. QuikFit sapına montaj için ergonomik bir QuikFit oluk fırçası veya diğer Fiskars QuikFit temizleme araçları, her evde de kullanışlı olmalıdır. Tüm hobi koruma üreticileri kesinlikle farklı şekil ve ebatlarda gelen damacana fırçalarımızı satın almayı düşünmelidir. Bükülmüş bir fırça, damacana veya demijohn içindeki en zor noktaları temizlemek için mükemmel olurken, uzun saptaki küçük tel fırça şişeleri ve daha büyük kavanozları verimli bir şekilde temizlemenizi sağlar. Çevrimiçi mağazamız, bir bahçe hortumuna hızlı bir şekilde bağlanabilen, kullanımı kolay X225 Araba yıkama fırçası veya bir fırça içeren Raco araba yıkama seti (içinde, bunlar arasında bulunur) gibi pratik ve fonksiyonel araba yıkama ve temizleme aksesuarları sunar. diğer ürünler, boyayı çizmeyen bir deterjan kabına sahip yumuşak bir temizleme kafası). Yenileme veya inşaat işleri size mi geliyor? Hindistan cevizi lifi (katran ve tutkal için) yapılmış Tar fırçası ve Hindistan cevizi ve PP elyaf sıva fırçası ile çalışmanızı kolaylaştırın. Tüm aksesuarlarımız sağlamlıklarını ve dayanıklılıklarını garanti eden üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kendin için gör!

Evden çıkmadan doğal ve suni elyaftan süpürgeler ve fırçalar alın! Çevrimiçi Bahçe Tohumları Pazarı, tanınmış markalardan (Fiskars, Planta, Raco) özel olarak yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Teklifimizi takip edin ve ilginç yenilikleri kaçırmayın. Sizi bir alışveriş turuna davet ediyoruz ve herkese uygun fiyatlardan yararlanmak için!