Domates Tohumları

Domates tohumları, düzenli olarak sağlıklı, lezzetli domatesler taşıyan bitkilerin gelişeceği fideleri kolayca üretmemizi sağlar. Tohumlardan domates yetiştirmek sorun değildir ve fazla dikkat gerektirmez. Sadece sabit, yüksek sıcaklık ve düzenli su kaynaklarını sağlamanız gerekir.

Domatesler kutulara veya başka kaplara ekilmelidir. Tohumlar daha sonra fidelerimiz arasında uygun mesafeler sağlayan düzenli aralıklarla yerleştirilmelidir. Tohumlardan sonra, tohumları tamamen barındıracak ince bir toprak tabakasıyla kaplanır. Optimum çimlenme sıcaklığı 20 ila 25 ° C arasındadır ve gece 15 ° C'nin altına düşmemelidir. Profesyonel bir donanıma veya geniş bir ekim alanına ihtiyaç duymayacaksınız. Mağazamızda bulunan çeşitlerin bazıları tencerelerde bile yetiştirilebilir.

Mağazamızda birçok farklı domates çeşidi bulunur. Bahçe acemileri, gelecekte farklı ebatlarda, renklerde, tadında ve hasat zamanlarında meyvenin tadını çıkarmak için bunlardan en az birini seçmelidir. Tünel ve sera domatesleri en popüler çeşitlere aittir; “Baron” ve “Rambozo” önderlik eder. Ahududu domatesleri - "Oxheart", "Favori", "Malinowy Kapturek" ve "Malinowy Olbrzym" ve kiraz (kokteyl) domates - "Pokusa", "Maskotka", "Venüs", "İdil", "Aztek", "Ildi" , „Figiel” ve farklı tohumluk seçimleri - benzer popülerliğin tadını çıkar. Ayrıca, us Krakus ”ve„ Kmicic ”çeşitlerini, konserveler için mükemmel şekilde donatılmış en popüler olanlara satabilirsiniz. "Kara Kiraz", "Tigerella" ve "Yeşil Zebra" gibi domates çeşitlerinin tohumları, olağanüstü kabukları soyulmaları nedeniyle uzun süredir en çok satan listeleri kaplar.

-40%
39.20 65.30
Promosyon biter