Gül gübreleri

Gül gübreleri, sizi bahçenizde hüküm süren çalıların uygun şekilde takviye edilmesine ilişkin ikilemlerden kurtaracaktır. Organik mi yoksa mineral gübre mi seçmelisiniz? Sıvı veya granül olan daha hızlı çalışır mı? Hemen sonuç almalı mıyım yoksa uzun süreli performans mı? Bunları ve döllenmeyle ilgili diğer soruları yanıtlamanıza yardımcı olacağız.

Bu gerçekten çok kolay: Aşağıdaki listeden bir ürün seçin, adına tıklayın veya dokunun ve sizin için hazırladığımız açıklamayı okuyun. Bu özellikler size ürünün performansı ve sonuçları hakkında bilmeniz gereken her şeyi söyleyecektir. Bu, tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak ürünü seçmenize olanak tanır. Çevrimiçi bahçe mağazamız, önde gelen bitki bakım ürünleri üreticilerinden geniş bir mükemmel gül gübresi yelpazesi sunmaktan gurur duyar. Burada bulunan tüm ürünler, sıkı AB gereksinimlerini karşılayan orijinal, sertifikalı ürünlerdir.

Küçük ve büyük paketler halinde Target'tan Mikro Besinli Gül Gübresi, Agrecol'dan Rose Hortifoska (bahçe bitkileri için fosfor-potasyum gübre), Substal'dan Uzun Ömürlü Gül Gübresi ve Florovit "100 gibi üstün kaliteli granül gül gübreleri sunuyoruz. dni "(100 gün) Güller ve diğer Çiçekli Bitkiler için Gübre. Son ikisi sadece 3 ayda bir uygulanabilir. Çiçekli çalılarınız benekli yapraklara sahipse, sararma eğilimindeyse ve çok az çiçek üretiyorsa, onları Substral'den "Magiczna Siła" (Magical Power) Acil Gül Gübresi veya Zielony Dom'dan Gül ve Çiçekli Bitki Gübresi ile hazır şeklinde destekleyin. -kullanım amaçlı sulama kabı. Ayrıca, gülleri daha da bol çiçeklenmeye teşvik etmek için her sulamada kullanılabilen makro ve mikro besin maddelerine sahip verimli sıvı konsantrelerimiz var - Target ve Agrecol'dan "Okazałe Kwiaty" (Coşkun Çiçekler) Sıvı Gül Gübresine bir göz atın. Sıvı Konsantre Gül Gübresi.

Fiyatlarımızı diğer çevrimiçi mağazalarla karşılaştırın, sipariş verin, ücretsiz teslimat seçeneğinden yararlanın ve uygun maliyetli, hızlı ve rahat bir şekilde alışveriş yapın. Biz bunu mümkün kılıyoruz - kendiniz görün ve memnun düzenli müşterilerimizin saflarına katılın!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor