Alt Kategoriler

Ürün filtreleri

Fiyat

Bahçe Çiçekleri Tohumları

Bahçenizi veya balkonunuzu renkli, kokulu bitkilerle doldurmak için önce çiçekli bitkilerin tohumlarını doldurmanız gerekir. Mağazamızda bulunanlar, sadece tanınmış üreticilerden geldikleri için yüksek kalitede göze çarpıyorlar. Online mağazamız eşsiz çeşitlilikte süs çeşitleri sunar - çok yıllık bitkilerin, yıllık, çayır ve saksı çiçeklerinin tohum materyallerini tedarik ederiz.

Alışılmadık görünen uzun ömürlülere ilginizi tatmin etmek istiyorsanız, tritoma (meşale zambak), yoğun yanan yıldız, küre devedikeni, lavanta, meleğin trompet veya kuzu kulağını düşünmenizi öneririz. Bazıları kaplarda büyümeyi tolere eder, ancak tipik saksı bitkileri ararsanız, mavi tutku çiçeği, çöl pervanesi avuç içi veya popüler sardunya ve petunya gibi türlerin tohumlarını seçin. Karpat çan çiçeği, altın sepet, alp beni unutma veya leylak, kaya bahçeleri için doğal bir seçim olacaktır. Kararınızı veremiyor ve seçiminizi yapamıyorsanız, çiçek çeşitliliği seçimleri de sunuyoruz, örneğin çok sayıda süs çimlerinden ve yıllık çiçekli bitkilerden oluşan Japon karışımı, yabani bitki seçimi, kokulu çiçek karışımı veya kuru buket seçimi.

Beklemeyin, sadece büyümeye istekli olduğunuz bitkilerin tohumlarını seçin. Kısaca bahçenizi, balkonunuzu veya dairenizi süslüyorlar. Büyüyen ve çiçek açan bitkileri gözlemlemek, kendi desteğimizle gelişirse, stresden daha fazla keyif ve rahatlama getirir!

31.20 52.00
Promosyon biter
-40%
31.20 52.00
Promosyon biter
31.20 52.00
Promosyon biter
-40%
31.20 52.00
Promosyon biter
-40%
31.20 52.00
Promosyon biter