Yuvarlak fidanlık - 10,5 x 8 cm - 1 adet -

34.00
013111
Stokta var
+

Büyüyen sebze ve çiçekli bitki fideleri planlarken doğru, en uygun kabı atlamamalısınız. Bahçe mağazamızda yumuşak plastikten üretilmiş yüksek kaliteli yuvarlak kreşler bulacaksınız. Malzemenin esnekliği, genç bitkileri, toprak yumruları ile birlikte, kökleri de dahil olmak üzere herhangi bir parçasına zarar vermeden kolayca çıkarmanızı sağlar. Fideyi iyice suladıktan sonra kabı sadece her iki taraftan da hafifçe sıkmanız gerekir.

Ayrıca tencerenin dibindeki tasarımı da dikkate almalısınız. Bazlar, suyun hızlı bir şekilde akmasını sağlayan sayısız oluk ile donatılmıştır. Yumuşak plastik ayrıca daha kolay dolaşım için ek delikler açmak için kolayca kesilebilir veya delinebilir. Dayanıklılık, yüksek kalite ve malzeme yapısı bu ürünü tekrar tekrar kullanmanıza izin verir.

Bu yumuşak kreş kapları siyah renkte mevcuttur ve hem düşük hem de yüksek sıcaklıklara karşı yeterli direnç gösterir. Esnek plastik malzeme, çimlenmeyi hızlandırabilen iki faktör olan doğru sıcaklığı ve toprak nemini korumanıza izin verir.

Bu teklif, 10.5 cm çapında ve 8 cm yüksekliğinde bir adet yumuşak, yuvarlak fidanlık için geçerlidir.

  • Çap: 10,5 cm
  • Yükseklik: 8 cm
  • Malzeme: plastik