Chlor Trio - havuz suyu dezenfekte edici sekmeleri - Hedef - 1 kg -

290.48
006582
Stokta var
+

Burada sunulan havuz suyu dezenfekte edici tırnaklar, yüzme havuzunuzdaki suyu temiz ve temiz tutmak için en iyi yolu sağlar. Hızlı ve verimli çalışırlar - üreticinin adı en yüksek kalitenin garantisidir. Chlor Trio, ünlü Target markasının bir ürünüdür.

Tırnaklar, şamandıraya veya kepçe içine hızlıca çözülecekleri bir yere yerleştirilmelidir. İçerisindeki bileşikler havuzdaki suyu hemen dezenfekte eder. 24 saat çalışırlar - o zamandan sonra suyun temiz ve dezenfekte edildiğinden emin olabilirsiniz. Tırnakları doğrudan suya atmayın.

Bu ajan cilt için güvenlidir, ancak havuz kullanan kişilerle kullanılmamalıdır. Su pH'ının 7 ile 7,4 arasında olduğu durumlarda kullanmalısınız. Bu koşullar en iyi sonuçları sağlar. Temizleme işlemini bir hafta sonra tekrarlayabilirsiniz. Bu çıkıntılar, mevcut hava koşullarından bağımsız olarak kullanılabilir, ancak dozaj hava sıcaklığına bağlıdır.

Her pakette 1 kg havuz suyu dezenfeksiyon sekmesi, en iyi önceki tarih ve ayrıntılı kullanım ve dozaj talimatları bulunur.

  • Ağırlık: 1 kg