Ekstra Klor - yüzme havuzu su dezenfekte granülleri - Hedef - 1 kg -

376.59
006583
Stokta var
+

Burada sunulan Ekstra Klor temizlik maddesi, özel durumlarda kullanılan havuz suyunun dezenfekte edilmesi ve daha sert kirlenmeye yöneliktir. Ağır alg kirliliği durumlarında mükemmel sonuç veren daha yüksek miktarda aktif klorür içerir.

Extra Chlor, ünlü Target markasından granül bir temizlik maddesidir. Yosun yayılması yayılmaya başladığında veya su daha uzun süre çamurlu kaldığında ve diğer ajanlar tatmin edici sonuçlar vermediyse aşırı derecede kirlenmeye karşı kullanılmalıdır. Ürünümüzün kullanımı çok kolaydır - granülleri su içinde çözmeniz ve çözeltiyi doğrudan su girişine yakın havuza dökmeniz yeterlidir.

Bu ürünün kullanımı, suyu etkili bir şekilde temizler ve dezenfekte eder, sizi zahmetli kirlilikten kurtarır ve suyu daha konforlu hale getirir. Bu ürün, bahçede olanlar da dahil olmak üzere özel havuzlar için mükemmel şekilde uygundur. İnsanlar havuzu kullanırken ürün kullanılmamasına rağmen cilt için% 100 güvenlidir. Bu madde 7 ve 7,4 arasında pH seviyesinde etkili bir şekilde çalışır.

Her bir pakette, granül formunda 1 kg, ayrıca en iyi tarih ve ayrıntılı kullanım ve dozaj talimatları bulunur.

  • Ağırlık: 1 kg