• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Pomidorų sėklos

Pomidorų sėklos leidžia mums lengvai gaminti sodinukus, iš kurių auga augalai, kuriuose nuolat auga sveiki, skanūs pomidorai. Pomidorų auginimas iš sėklų nėra problemiškas ir nereikalauja daug dėmesio. Jums reikia tik išlaikyti stabilų, aukštą temperatūrą ir reguliarų vandens tiekimą.

Pomidorai turėtų būti sėti į dėžes ar kitus konteinerius. Sėklos turi būti dedamos į reguliarias tarpas, kurios vėliau užtikrina tinkamą atstumą tarp mūsų sodinukų. Už sėklų padengtas plonas dirvožemio sluoksnis, kuris turėtų visiškai apsaugoti sėklas. Optimali daigumo temperatūra yra nuo 20 iki 25 ° C ir naktį neturėtų nukristi iki 15 ° C. Jums nereikės profesionalios įrangos ir didelio auginimo ploto. Kai kurios mūsų parduotuvėje esančios veislės gali būti netgi auginamos vazonuose.

Mūsų parduotuvėje yra daug skirtingų pomidorų veislių. Sodas pradedantiesiems turėtų pasirinkti bent kelis iš jų, kad ateityje galėtų mėgautis įvairių dydžių, spalvų, skonio ir derliaus derliaus vaisiais. Tuneliai ir šiltnamių pomidorai priklauso populiariausioms veislių rūšims: „Baron“ ir „Rambozo“. Aviečių pomidorai - „Oxheart“, „Favorite“, „Malinowy Kapturek“ ir „Malinowy Olbrzym“ ir vyšnių (kokteilių) pomidorai - „Pokusa“, „Maskotka“, „Venus“, „Idyll“, „Aztek“, „Ildi“ „Figiel“ ir įvairūs sėklų pasirinkimai yra panašūs. „Krakus“ ir „Kmicic“ veisles taip pat galite suskaičiuoti į populiariausius konservus. Tokių pomidorų veislių, kaip „Juodosios vyšnios“, „Tigerella“ ir „Žalioji zebra“, sėklos ilgą laiką užima geriausiai parduodamus sąrašus dėl savo ypatingų žievelių spalvų.