Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Кухонний посуд

Приготування їжі - це справді дивовижний, задовільний досвід - особливо якщо ви оснащені кухонним посудом та аксесуарами, які допоможуть вам виконати найсміливіші та трудомісткі завдання. Вам набридло пити фрукти і вичавлювати з них сік? Чи тупі ножі зводить вас з розуму? Шукаєте надійну плиту під тиском за доступною ціною? Ви знайдете рішення (та багато інших корисних речей) в нашому інтернет-магазині!

Ми постійно прагнемо розширити наш асортимент продукції. Ось чому ми розділили наш асортимент на наступні категорії та підкатегорії, щоб зробити покупки в нашому інтернет-магазині більш зручними для вас. Якщо ви шукаєте конкретні аксесуари, просто натисніть на назву даної категорії, і ви побачите список наявних на даний момент товарів. Вам потрібен фруктовий піттер (стонер)? У нас є чудова сливова яма в наявності. Також слід придбати практичну соковижималку для цитрусових. Ви знайдете новаторську соковижималку для цитрусових - це пристрій для віджимання соків, яке дозволить вам самостійно зробити аромат цитрусових аромату - у цій категорії. Погляньте на наші столові прибори та миски, які постійно доступні в різних розмірах і формах - квадратних і круглих, серед інших - які також доступні у практичних, функціональних наборах. Зручні лійки також полегшать роботу вашої кухні. Купіть пластикову лійку шириною 10, 22, 25 або 31 см для заливки соку та розливу вина. Ми також постачаємо воронки з сітчастими фільтрами або ситами! Відмінні кухонні ножі Fiskars також повинні привернути вашу увагу. Серед них ви знайдете 7-сантиметровий пілінг, 11-сантиметровий пілінг, 26-сантиметровий ніж та шинку, нож сиру та багато інших. Якщо ви маєте намір скоротити час, необхідний для приготування здорової смачної страви, погляньте на наші скороварки. 5-літрова плита з високого тиску з нержавіючої сталі, доступна за доступною ціною, стане інвестицією, яку буде плекати вся родина!

Ви можете придбати кухонне начиння та аксесуари від відомих виробників, таких як Biowin та Fiskars, за конкурентними цінами на дому в нашому магазині. Ви вже перевірили варіант безкоштовної доставки? Скористайтеся цим і заощадите ще більше! Запрошуємо вас до швидкого та приємного онлайн-шопінгу!

134.00
192.27
198.00
204.18
204.18