• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Virtuves piederumi

Ēdienu gatavošana ir patiesi pārsteidzoša un apmierinoša pieredze - it īpaši, ja esat aprīkots ar virtuves piederumiem un piederumiem, kas palīdzēs veikt visgrūtākos un laikietilpīgākos uzdevumus. Vai jums ir apnicis kauliņot augļus un izspiest no tiem sulu? Vai neasie naži tevi tracina? Vai jūs meklējat uzticamu spiediena katlu par pieņemamu cenu? Risinājumus (un daudzas citas noderīgas lietas) atradīsit mūsu tiešsaistes veikalā!

Mēs nepārtraukti cenšamies paplašināt savu produktu klāstu. Tāpēc arī mēs esam sadalījuši savu sortimentu šādās kategorijās un apakškategorijās, lai padarītu iepirkšanos mūsu tiešsaistes veikalā jums ērtāku. Ja jūs meklējat noteiktus piederumus, vienkārši noklikšķiniet uz dotās kategorijas nosaukuma, un jūs redzēsit pašreiz pieejamo produktu sarakstu. Vai jums ir nepieciešams augļu draugs (stoner)? Mums ir krājumā lielisks plūmju pīlings. Jums vajadzētu iegādāties arī praktisku citrusaugļu sulu. Šajā kategorijā atradīsit revolucionāro Citrus Spray Juicer - sulu izspiešanas ierīci, kas ļaus jums pašam pagatavot citrusaugļu aromātu miglu. Apskatiet mūsu galda piederumu paplātes un bļodas, kas nepārtraukti pieejami dažādos izmēros un formās - cita starpā ar kvadrātveida un apaļu formu -, kas ir pieejami arī praktiskos, funkcionālos komplektos. Parocīgās piltuves arī ievērojami atvieglos jūsu virtuves darbu. Pērciet plastmasas 10, 22, 25 vai 31 cm platu piltuvi sulas ieliešanai un vīna iepildīšanai pudelēs. Mēs piegādājam arī piltuves ar acu filtriem vai sietiem! Lieliskajiem Fiskars virtuves nažiem vajadzētu piesaistīt arī jūsu uzmanību. Starp tiem atradīsit 7 cm pīlinga nazi, 11 cm pīlinga nazi, 26 cm šķiņķa un laša nazi, siera nazi un daudzus citus. Ja plānojat samazināt laiku, kas vajadzīgs veselīgas, garšīgas maltītes pagatavošanai, apskatiet mūsu spiediena katlus. 5 litru nerūsējošā tērauda spiediena katls, kas pieejams par pieņemamu cenu, kļūs par ieguldījumu, kuru lolos visa ģimene!

Mūsu veikalā jūs varat iegādāties slavenu ražotāju, piemēram, Biowin un Fiskars, virtuves piederumus un piederumus ar konkurētspējīgu cenu mājās. Vai jūs jau esat pārbaudījis bezmaksas piegādes iespēju? Izmantojiet to un ietaupiet vēl vairāk! Mēs aicinām jūs uz ātru un patīkamu iepirkšanās tūri tiešsaistē!