• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Virtuves piederumi

Gatavošana ir tiešām brīnišķīga un apmierinoša pieredze, īpaši tad, ja jūs esat aprīkots ar piemērotiem virtuves traukiem un piederumiem, kas palīdzēs jums veikt visprasīgākās un laikietilpīgākās uzdevumus. Vai jūs esat noguris no augļu kaulu izņemšanas un sulu spiešanas manuāli? Vai truls naži jūs izjūt uztraukumu? Vai meklējat uzticamu spiedspiedienu katlu par pieņemamu cenu? Jūs atradīsiet risinājumus (un daudzus citus noderīgus priekšmetus) mūsu tiešsaistes dārzniecības veikalā!

Mēs pastāvīgi cenšamies paplašināt mūsu produktu klāstu. Tāpēc mēs esam sadalījuši mūsu sortimentu konkrētās kategorijās un apakškategorijās, lai jūsu iepirkšanās tiešsaistē mūsu veikalā būtu vēl ērtāka. Ja jūs meklējat konkrētus piederumus, vienkārši noklikšķiniet uz attiecīgās kategorijas nosaukuma, un jūs redzēsiet pašreiz pieejamo produktu sarakstu. Vai jums ir nepieciešams augļu kauliņu izņemējs? Mums ir izcilas plūmju kauliņu izņemējas krājumā. Apsveriet arī praktiskas citrusu spiešanas iekārtas iegādi. Jūs atradīsiet inovatīvo Citrus Spray Juicer - sulu izspiešanas ierīci, kas ļaus jums pašiem radīt citrusu aromātu miglu - šajā virtuves trauku kategorijā. Iepazīstiet arī mūsu ēdamkaru kastēm un bļodām, kas ir pieejamas dažādās izmēros un formās - kvadrātiskas un apaļas, tajā skaitā - arī praktiskos, funkcionālos komplektos. Ērti lietus varēs padarīt jūsu virtuves darbu daudz vieglāku. Iegādājieties plastmasas lietu, kas ir 10, 22, 25 vai 31 cm plats, lai ielejtu sulu vai pudeles vīnu. Mēs piedāvājam arī lietus ar tīkla filtriem vai sijām! Neaizmirstiet par izcilajiem Fiskars virtuves nazīm. Tajās atradīsiet 7 cm mizu nazīti, 11 cm universālo nazīti, 26 cm šķiņķi un lasis nazīti, siera nazīti un daudzas citas. Ja jūs vēlaties samazināt laiku, kas nepieciešams veselīgai un garšīgai ēdienam sagatavošanai, ieskatieties mūsu spiedspiedienos. 5 litru nerūsējošā tērauda spiedspiediens katls, pieejams par izdevīgu cenu, būs ieguldījums, ko visa ģimene novērtēs!

Jūs varat iegādāties virtuves traukus un piederumus no pazīstamiem ražotājiem, piemēram, Biowin un Fiskars, par konkurētspējīgām cenām ar piegādi uz mājām no mūsu veikala. Vai jūs jau esat pārbaudījis bezmaksas piegādes iespēju? Izmantojiet to un ietaupiet vēl vairāk! Mēs jūs aicinām uz ātru un patīkamu tiešsaistes iepirkumu ceļojumu!