Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Зберігання їжі

Зберігання їжі таким чином, як вона зберігає найбільшу поживну цінність і не втрачає смаку, справді є викликом. На щастя, у нашому інтернет-магазині ви знайдете чудові аксесуари, які надійно та легко захистять їжу від поганого погіршення. Просто погляньте на цей асортимент!

Вам потрібні нові харчові контейнери? Нижче ми представляємо широкий вибір різних конструкцій та розмірів. У нашому інтернет-магазині ви знайдете класичні скляні банки та 100% безпечні, здоров’я нейтральні, герметичні коробки, виготовлені із сертифікованих пластикових матеріалів. Замовте модель розміром XXL для заморожування їжі та зберігання залишків вечері, таких як прямокутний 7,2-літровий контейнер для продуктів Fredo Fresh або прямокутний 7,2-літровий контейнер для продуктів Mia “Polar” з перезаписуваною етикеткою. У нашому магазині також є коробки для тортів на день народження та контейнери для десертів, менші коробки для обідів для дітей та інноваційні прилади для подорожей, такі як складні каністри для зберігання води та безалкогольних напоїв для всієї родини. Ми пропонуємо практичні, незламні кришки для баночок усім любителям домашніх джемів, мармеладів, пюре, компотів та інших смачних консервів. Ми пропонуємо, серед іншого, стандартні кришки для банок з білим 66-мм та золотим кольором 89 мм. Ви також придбаєте в нашому магазині кришки банку для бджолярів різних розмірів та декоративні кришки з естетичними зображеннями та кумедними написами. Домашнє виробництво заповідників стане ще веселіше з ними!

Виберіть найвищу доступну якість та переконайтесь у тому, що зберігати їжу може бути дуже просто та без суєти. Придбайте преміум-контейнери для харчових продуктів, коробки, банки та відповідні кришки за цінами, доступними для всіх. Ви зробите ще більшу економію завдяки безкоштовній доставці додому. Перевірте всі варіанти ще сьогодні!