• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Köögiriistad

Toitmine on tõeliselt imeline ja rahuldustpakkuv kogemus, eriti kui olete varustatud õigete köögitarvikute ja lisaseadmetega, mis aitavad teil teha kõige nõudlikumaid ja aeganõudvamaid ülesandeid. Kas olete väsinud puuviljade kivide eemaldamisest ja nende käsitsi mahlast pigistamisest? Kas tuhmid noad ajavad teid hulluks? Otsite usaldusväärset rõhuvalvega keedupotti taskukohase hinnaga? Leiate lahendused (ja palju muid kasulikke asju) meie veebipoest!

Püüame pidevalt oma tootevalikut laiendada. Sellepärast oleme oma valiku jaotanud konkreetsetesse kategooriatesse ja alakategooriatesse, et teie veebipoes ostlemine oleks võimalikult mugav. Kui otsite konkreetseid tarvikuid, klõpsake lihtsalt vastava kategooria nimele ja näete hetkel saadaval olevate toodete loendit. Kas vajate puuviljakivi eemaldajat? Meil on suurepärased ploomikivi eemaldajad laos. Kaaluge ka praktilise tsitrusviljade mahlapressi soetamist. Leiate meie Köögitarbed kategooriast innovaatilise Citrus Spray Juicer - mahla pritsimise seadme, mis võimaldab teil luua oma tsitruselõhna udu. Vaadake ka meie söögiriistade aluseid ja kausside valikut, mis on saadaval erinevates suurustes ja kujudes - ruudukujulised ja ümarad, muu hulgas - samuti praktiliste, funktsionaalsete komplektidena. Käepärased trumlid muudavad teie köögitööd samuti palju lihtsamaks. Ostke plastikust trummel, mille laius on 10, 22, 25 või 31 cm, et valada mahla või villida veini. Pakume ka trumleid, millel on võrgufiltrid või sõelad! Ärge jätke tähelepanuta suurepäraseid Fiskarsi kööginoad. Leiate nende hulgast 7 cm koorimisnoa, 11 cm universaalnoa, 26 cm sinki ja lõhe nuga, juustunoa ja palju muud. Kui soovite vähendada aega, mis kulub tervisliku ja maitsva söögi valmistamiseks, vaadake meie rõhuvalvega keeduahjusid. 5-liitrine roostevabast terasest rõhuvalvega keeduahi, saadaval suurepärase hinnaga, on investeering, mida terve pere hindab!

Saate osta köögitarvikuid ja lisaseadmeid tuntud tootjatelt nagu Biowin ja Fiskars, konkurentsivõimelise hinnaga koduse kohaletoimetamisega meie poest. Kas olete juba kontrollinud tasuta kohaletoimetamise võimalust? Kasutage seda ja säästke veelgi! Kutsume teid kiirele ja nauditavale veebishopsõidule!