• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Virtuvės indai

Gaminimas yra tikrai nuostabi ir tenkinanti patirtis, ypač jei turite tinkamų virtuvinių įrankių ir priedų, kurie padės jums atlikti sudėtingiausias ir laiko reikalaujančias užduotis. Ar jau pavargote krapštyti vaisius ir rankomis spausti sultis? Ar trukdo jums buožių peiliai? Ieškote patikimo spaudimo puoduko prie prieinamos kainos? Jūs rasite sprendimus (ir daug kitų naudingų daiktų) mūsų internetinėje sodo prekybos parduotuvėje!

Nuolat stengiamės išplėsti mūsų prekių asortimentą. Todėl mes suskirstėme mūsų prekes į konkretesnes kategorijas ir subkategorijas, kad apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje būtų kuo patogesnis jums. Jei ieškote konkrečių priedų, tiesiog paspauskite atitinkamos kategorijos pavadinimą ir pamatysite sąrašą dabar prieinamų prekių. Ar jums reikia vaisių kauliukų šalinimo prietaiso? Turime puikių slyvų kauliukų šalinimo prietaisų sandėlyje. Taip pat apsvarstykite praktiško citrusų spaudyklės įsigijimo galimybę. Šioje virtuvinių prietaisų kategorijoje rasite inovatyvų Citrus Spray Juicer - sultų purškimo įrenginį, leidžiantį jums patiems kurti citrusinių aromatų miglą. Pažiūrėkite į mūsų įvairaus dydžio ir formos (keturkampį ir apvalų, tarp jų) šaldytuvų lentynas ir dubenis, taip pat praktiškus, funkcinius rinkinius. Patogūs krešuliukai taip pat žymiai palengvins jūsų virtuvės darbą. Įsigykite plastikinį krešulį su 10, 22, 25 arba 31 cm pločiu sultims pilstyti arba vynui buteliuoti. Taip pat tiekiame krešulius su tinklo filtrais arba sijotuvais! Nepaleiskite puikių virtuvinių peilių iš „Fiskars“. Tarp jų rasite 7 cm lupiklį, 11 cm universalų peilį, 26 cm kumpio ir lašišos peilį, sūrio peilį ir daugelį kitų. Jei norite sumažinti laiką, reikalingą sveikam ir skaniam patiekalui paruošti, pažiūrėkite į mūsų spaudimo puodus. 5 litrų nerūdijančio plieno spaudimo puodas, prieinamas už gerą kainą, bus investicija, kurią visai šeimai bus malonu vertinti!

Galite įsigyti virtuvinius įrankius ir priedus iš garsius gamintojus, tokius kaip „Biowin“ ir „Fiskars“, konkurencinga kaina su pristatymu iš mūsų parduotuvės. Jau patikrinote nemokamo pristatymo galimybę? Panaudokite ją ir dar daugiau sutaupykite! Kviesime jus į greitą ir malonų internetinį apsipirkimo turą!

1.08
1.50
2.04
2.10
2.14
2.27
2.27
2.28
2.59
2.59
2.82
2.85
2.86