Вигрібні ями та активатори

Вигрібні ями та активатори - це санітарні засоби, які підтримують належну роботу вигрібних ям та будинкових очисних споруд, покращуючи санітарні умови та усуваючи неприємні запахи. Чи знали ви, що вам не доведеться багато платити, буде зроблена деяка зміна, щоб ефективно зменшити частоту спорожнення вигрібної ями. Ознайомтеся з нашою пропозицією сьогодні!

Ми пропонуємо широкий вибір активаторів вигрібної ями від відомих брендів, таких як BROS, EXPEL та Target, щоб назвати лише декілька, за доступними цінами. Ви можете придбати, серед іншого, порошок для очищення стічних вод та побутових стічних вод та природний біоактиватор для вигрібних ям та оновлення побутових стічних вод, які випускаються в упаковках по 25 г. Пропоновані тут продукти містять корисні бактерії, які зменшують кількість стійкого мулу та очищають труби для поливу. Якщо ви шукаєте більшу упаковку, замовте Microbec Ultra - Microbec Ultra Cesspool та виділяючий 25-кілограмовий чистячий засіб на вкладках. Всі активатори для вигрібної ями та водяних установок, наявні в нашому магазині, мають перевірену надійність - вони також не знизять витрачену на них кількість грошей, але також приберуть неприємний запах. Ця покупка має сенс!

Інтернет-магазин Маркет садівництва пропонує широкий вибір товарів для дому та саду за конкурентними цінами. Економте час та гроші завдяки доступній доставці додому. Ми радимо зробити замовлення ще сьогодні!

Біоактиватор для вигрібних ям та очисних споруд - EXPEL - 25 гр - -10%
103.91 115.45
Акція завершується
Порошок вигрібної ями та очисних споруд - Ціль - 25 гр - -10%
108.91 121.00
Акція завершується
Bros - Microbec Ultra - вкладки для біологічного розкладання Cesspool - 5 x 20 g - -10%
353.00 392.27
Акція завершується
Біо-вкладки для вигрібних ям та очисних споруд - Мета - 6 шт - -10%
523.27 581.45
Акція завершується