• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

"Cesspool" skirtukai ir aktyvatoriai

„Cesspool“ skirtukai ir aktyvatoriai yra sanitariniai agentai, kurie palaiko tinkamą dujotiekio ir namų nuotekų valymo įrenginių darbą, gerindami sanitarines sąlygas ir pašalindami nemalonų kvapą. Ar žinojai, kad nereikia daug mokėti, kad efektyviai sumažintumėte rezervuaro ištuštinimo dažnį, turėsite atlikti tam tikrus pakeitimus. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą šiandien!

Siūlome platų garsiųjų prekės ženklų, tokių kaip BROS, EXPEL ir Target, „Cesspool“ aktyvatorių pasirinkimą, kurių kainos yra prieinamos tik keletas. Be kitų, galite įsigyti „Cesspool“ ir buitinių nuotekų valymo įrenginių miltelius bei natūralų „Bio-Activator“, skirtą ištuštinimo baseinams ir namų nuotekų įrenginių atnaujinimui, turimus 25 g pakuotėse. Čia siūlomuose produktuose yra naudingų bakterijų, kurios sumažina patvariojo dumblo kiekį ir išvalo laistymo vamzdžius. Jei ieškote didesnės pakuotės, užsisakykite „Microbec Ultra“ - „Microbec Ultra Cesspool“ ir paskirstykite 25 kg valymo priemonės skirtukuose. Visi mūsų parduotuvėje parduodami „cesspool“ ir „vandens augalų“ aktyvatoriai pasižymi įrodytu patikimumu - jie taip pat nesumažina jiems išleistų pinigų sumos, bet ir pašalins bjaurų kvapą. Šis pirkinys turi prasmę!

Internetinėje parduotuvėje „Garden Seeds Market“ siūlomas platus namų ir sodo gaminių pasirinkimas konkurencingomis kainomis. Sutaupykite laiko ir pinigų dėl įperkamo namo pristatymo. Mes raginame užsisakyti užsakymą dar šiandien!

Bioaktivatorius ištuštėjusiems ir nuotekų valymo įrenginiams - EXPEL - 25 g - -10%
2.86 3.18
Pasiūlymas baigiasi
„Cesspool“ ir nuotekų valymo įrenginių milteliai - tikslinė - 25 g - -10%
3.00 3.33
Pasiūlymas baigiasi
BIO Organinis preparatas tualetams ir sausiems tualetams - BioFos - 50 g - -10%
3.42 3.80
Pasiūlymas baigiasi
Cespit ir kanalizacijos biologiniai skirtukai - BioExpert - 1 vnt - -10%
4.22 4.69
Pasiūlymas baigiasi
Super szambex skystis 500 ml - -10%
13.52 15.02
Pasiūlymas baigiasi
„BioExpert“ - 6 vnt. (3 mėn.) - -10%
15.70 17.45
Pasiūlymas baigiasi