• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Cesspool cilnes un aktivatori

Kanālu tabletes un aktivatori ir sanitārie līdzekļi, kas atbalsta pareizu septisko tvertni un mājas notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbību. Tie uzlabo sanitāros apstākļus un novērš nepatīkamas smakas. Vai zinājāt, ka ar nelielu ieguldījumu jūs varat efektīvi samazināt septisko tvertni tukšošanas biežumu? Iepazīstieties ar mūsu kanālu tablešu un aktivatoru piedāvājumu šodien!

Mēs lepojamies piedāvāt plašu kanālu aktivatoru klāstu no pazīstamiem zīmoliem, piemēram, BROS, EXPEL un Target, lai nosauktu tikai dažus, visiem par konkurences spējīgām cenām. Mūsu klāstā ietilpst kanālu un mājas notekūdeņu attīrīšanas iekārtu pulveris un dabiskais Bio-Aktivators kanālu un mājas notekūdeņu iekārtu apkopei, pieejams 25 g iepakojumos. Produkti, ko mēs piedāvājam, ir bagātināti ar labvēlīgām baktērijām, kas samazina noturīgās nogulsnes uzkrāšanos un uztur drenāžas caurules tīras. Ja jums ir nepieciešams lielāks daudzums, apsveriet Microbec Ultra - 25 kg tīrīšanas līdzeklis tablešu veidā kanāliem un gabaliņiem. Visi mūsu veikalā pieejamie kanālu un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu aktivatori ne tikai ir izdevīgi, bet arī novērš nepatīkamas smakas. Šis ir pirkums, ko jūs nenožēlosiet!

Interneta veikals „Garden Seeds Market“ piedāvā dažādu mājas un dārza produktu klāstu par nekonkurējošām cenām. Izbaudiet ērtu pieņemamu piegādi uz mājām. Pasūtiet šodien!