• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Cesspooli sakid ja aktivaatorid

Imemisaukude tabletid ja aktivaatorid on sanitaarvahendid, mis toetavad imemisaukude ja koduste reoveepuhastusjaamade õiget toimimist. Need parandavad sanitaarolusid ja kõrvaldavad ebameeldivad lõhnad. Kas teadsite, et vaid väikese investeeringuga saate efektiivselt vähendada imemisaukude tühjendamise sagedust? Tutvuge meie imemisaukude tablettide ja aktivaatorite pakkumisega juba täna!

Oleme uhked laia imemisaukude aktivaatorite valiku üle tuntud kaubamärkidelt nagu BROS, EXPEL ja Target, et nimetada vaid mõnda, kõik taskukohaste hindadega. Meie valikus on imemisaukude ja koduste reoveepuhastusjaamade pulber ning looduslik Bio-Aktivaator imemisaukude ja koduste reoveepuhastusjaamade hooldamiseks, saadaval 25 g pakendites. Pakutavad tooted sisaldavad kasulikke baktereid, mis vähendavad kangekaelse sette hulka ja hoiavad äravoolutorud puhtana. Kui vajate suuremat kogust, kaaluge Microbec Ultra - 25 kg puhastusainet tablettide kujul imemisaukudele ja kinnistutele. Kõik meie poe imemisaukude ja reoveepuhastusjaamade aktivaatorid on mitte ainult kuluefektiivsed, vaid võitlevad ka ebameeldivate lõhnadega. See on ost, mida te ei kahetse!

Garden Seeds Marketi veebipood pakub laias valikus kodu- ja aiatooteid konkurentsivõimeliste hindadega. Nautige taskukohase kodukohaletoimetamise mugavust. Tehke täna tellimus!