• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Toidu ladustamine

Toidu säilitamine nii, et see säilitaks maksimaalse toitaineväärtuse ja maitse, võib tõepoolest olla väljakutse. Õnneks pakub meie veebipood muljetavaldavat valikut tarvikuid, mis aitavad teil toitu usaldusväärselt ja vaevata riknemise eest kaitsta. Võtke hetk ja tutvuge meie Toidu säilitamise kategooriaga!

Kas otsite uusi toidu säilitamise nõusid? Allpool leiate laia valiku erinevaid stiile ja suurusi. Meie Toidu säilitamise jaotisest leiate klassikalised klaaspurke ja 100% ohutuid, tervisele ohutuid, õhukindlaid konteinereid, mis on valmistatud sertifitseeritud plastikust. Tellige XXL-suuruses mudel toidu külmutamiseks ja õhtusöögi jääkide värskena hoidmiseks, nagu näiteks ristkülikukujuline 7,2-liitrine Fredo Fresh toidunõu või ristkülikukujuline 7,2-liitrine Mia “Polar” toidunõu, millel on ümberkirjutatav silt. Meie valikus on ka spetsiaalseid konteinereid, nagu sünnipäevakookide karbid, dessertide nõud, kompaktsed lõunakarbid lastele ning uuenduslikud reisitarvikud nagu kokkupandavad veekanistrid, mis on mõeldud kogu pere hüdreerimiseks teel olles. Koduste mooside, marmelaadide, püreede, kompottide ja muude hoidiste armastajatele soovitame meie praktilisi, vastupidavaid purgikaasi. Meie pakkumiste hulgas on standardseid valgeid 66 mm ja kuldsed 89 mm purgikaasi. Mesinikud leiavad eri suurustes purgikaasi, samuti dekoratiivsed kaaned, millel on võluvad kujundused ja vaimukad ütlused. Oma hoidiste valmistamine muutub kohe veelgi lõbusamaks!

Valige kõrgeim saadaolev kvaliteet ja avastage, kui lihtne ja mugav võib olla toidu säilitamine. Investeerige kvaliteetsetesse toidu säilitamise konteineritesse, kastidesse, purkidesse ja sobivatesse kaantesse hinnaga, mis on kõigile kättesaadavad. Nautige veelgi suuremat säästu tänu meie tasuta kojuvedule. Uurige kõiki võimalusi juba täna!

5.01